Сполучені Штати Америки і Європейський союз займають єдину позицію щодо ситуації в Україні

Сполучені Штати Америки і Європейський союз займають єдину позицію щодо ситуації в Україні
211955 ПЕРЕГЛЯДІВ

 Під час прес-конференції  державний секретар Сполучених Штатів Америки Джон Керрі повідомив, що його країна і країни Європейського союзу займають єдину позицію щодо ситуації на Донбасі і є послідовними у своїх діях.

Під час прес-конференції державний секретар Сполучених Штатів Америки Джон Керрі повідомив, що його країна і країни Європейського союзу займають єдину позицію щодо ситуації на Донбасі і є послідовними у своїх діях. За його словами Сполучені Штати Америки і Європейський союз є зацікавленими у встановленні миру на Донбасі в якомога коротші терміни і будуть робити все можливе і залежне від них щоб досягти своєї мети. «Ми разом з Європейським союзом є єдиними у прагненні встановлення миру на Донбасі, але виступаємо за дипломатичне вирішення цього конфлікту. », - заявив Джон Керрі.
Він також повідомив, що його країна готова вводити нові економічні обмеження проти Російської Федерації в разі продовження ескалації конфлікту на сході. При цьому він уточнив, що коли російська влада почне допомагати вирішити конфлікт на Донбасі і виконуватиме умови Мінського договору санкції можуть бути послаблені. Він також наголосив, що не можна змінювати кордони держави силою і заявив, що Україна повинна залишатись незалежною і суверенною країною, а її кордони непохитними. На його думку ситуація в Україні і підтримка сепаратистів з боку Росії свідчать про бажання російського керівництва змінити світовий порядок. Джон Керрі вважає, що для того щоб в Україні настав мир сторонам потрібно виконати декілька умов. Так, зокрема, серед головних передумов настання миру він вважає відведення важкого озброєння і створення таким чином буферної зони, відновлення контролю на українсько-російському кордоні, обмін полоненими. Також він повідомив, що під час його недавнього візиту в Україну він висловив підтримку Україні з боку американського народу і готовність продовжувати допомагати для вирішення цього конфлікту мирним шляхом.

Мої відео