УКРАЇНА ІНФОРМ

Дональд Туск запросив Петра Порошенка на засідання Європейської Ради

Керівник Європейської ради Дональд Туск поспілкувався  із українським президентом

Керівник Європейської ради Дональд Туск поспілкувався  із українським президентом. Під час розмови він запросив Петра Порошенка відвідати найближче засідання Європейської ради, яке пройде у Брюсселі найближчим четвергом і на якому буде обговорюватись ситуація на Донбасі, а також подальші Кроки Європейського союзу для вирішення цього протистояння в Україні.  У свою чергу Петро Порошенко розповів про  обстріл сепаратистами Краматорська під час якого загинуло майже десять  мирних жителів, а декілька десятків отримали поранення різного роду важкості. 
      Петро Порошенко наголосив на важливості дотримання мирного плану, а також повідомив, що він і надалі є прихильником мирного вирішення конфлікту, який триває на Донбасі. «Я надалі  продовжую сподіватись, що ми все таки знайдемо дипломатичне вирішення цього конфлікту.»,- заявив під час розмови Петро Олексійович.  Він повідомив, що сподівається, що під час зустрічі у «нормандському форматі»  буде знайдено дипломатичні шляхи вирішення конфлікту і сторони таки знайдуть компроміс.  Окрім цього він подякував Європейському союзу за підтримку і  солідарність з Україною у питаннях незалежності і недоторканості кордонів.  За словами Порошенка допомога, яку надає Європейський союз є неоціненою і важливою для українців. Також він наголосив, що Україна зараз знаходиться на передовій захисту  цінностей  Європейського союзу.  

При цитуванні і використанні будь-яких матеріалів в Інтернеті відкриті для пошукових систем гіперпосилання не нижче першого абзацу на «ukraine-inform.com» — обов’язкові, крім того, цитування перекладів матеріалів іноземних ЗМІ можливе лише за умови гіперпосилання на сайт ukraine-inform.com та на сайт іноземного ЗМІ. Цитування і використання матеріалів у офлайн-медіа, мобільних додатках, SmartTV можливе лише з письмової згоди "ukraine-inform.com". Матеріали з позначкою «Реклама» або з дисклеймером: “Матеріал розміщено згідно з частиною 3 статті 9 Закону України “Про рекламу” № 270/96-ВР від 03.07.1996 та Закону України “Про медіа” № 2849-IX від 31.03.2023 та на підставі Договору/рахунка.

Суб’єкт у сфері онлайн-медіа; ідентифікатор медіа – R40-05955

Суб’єкт в сфері медіа, що здійснює мовлення без використання радіочастотного спектра – ідентифікатор медіа - R10-01993

Текст і зображення на цій сторінці опубліковано на умовах Creative Commons із зазначенням авторства 4.0 міжнародна.

Мої відео