Україна вимагає реформування Радбезу ООН: - Юрій Сергєєв

185472 ПЕРЕГЛЯДІВ

Події в Україні та безсилля в діях Ради Безпеки Організації Об’єднаних Націй – основні спускові гачки для реформування системи роботи міжнародної інституції 

Події в Україні та безсилля в діях Ради Безпеки Організації Об’єднаних Націй – основні спускові гачки для реформування системи роботи міжнародної інституції.
Представник від України при ООН - Юрій Сергєєв написав в своєму «твіттері», що наша держава являється прикладом втрати ООН своєї дієздатності, тому Радбез потрібно негайно реформувати.
Разом з тим Російська Федерація, котра постійно блокує прийняття будь яких резолюцій в українському питанні власне і виступає причиною недієздатності цього інституту. Однак для того, аби позбавити члена Радбезу ООН права вето потрібно не лише «згода» двох третин членів Генеральної Асамблеї, але й ратифікація всіма учасниками даного об’єднання, включно з самою РФ. Ось тут власне і виникає коллапс.
Нагадаємо, що в Раді Безпеки ООН право ветувати рішення мають лише 5 постійних країн-членів- це Російська Федерація, Китай, США, Великобританія та Франція.

Мої відео