Євросоюз надасть додаткову допомогу постраждалим на Донбасі

Євросоюз надасть додаткову допомогу постраждалим на Донбасі
211996 ПЕРЕГЛЯДІВ

Про це заявив Президент Європейської Комісії Жан-Клод Юнкер під час зустрічі з Президентом України Петром Порошенком у Брюсселі

Про це заявив Президент Європейської Комісії Жан-Клод Юнкер під час зустрічі з Президентом України Петром Порошенком у Брюсселі. Як повідомляє прес-центр Адміністрації Президента, зустріч відбулася вчора, 12 лютого, після довгоочікуваних переговорів в Мінську. Глава держави в загальних рисах повідомив Юнкеру результати багатогодинних переговорів лідерів «нормандської четвірки». Водночас Президент Європейської Комісії заявив, що Євросоюз готовий надавати гуманітарну допомогу постраждалим жителям Донбасу. Крім того, він повідомив про додаткове виділення 15 млн євро для надання підтримки потерпілим.
В ході співбесіди, Президенти обговорили питання макрофінансової допомоги Україні й подальші можливості її збільшення. Порошенко та Юнкер сформулювали першочергові завдання, щоб прийняти рішення стосовно безвізового режиму з Україною під час саміту «Східного партнерства», який відбудеться у Ризі 21-22 травня. Нагадаємо, що Україна виконує всі необхідні умови для успішного прийняття рішення про безвізовий режим. Однією з них є видавання громадянам біометричних закордонних паспортів, процедура видачі яких стартувала з 1 січня 2015 року.

Мої відео