Італійська влада звернулася до ЄС з питанням про мігрантів

Італійська влада звернулася до ЄС з питанням про мігрантів
246295 ПЕРЕГЛЯДІВ

В Італії звернулися до Євросоюзу з проханням допомагати та надавати притулок мігрантам, яким вдалося врятуватися. Про це стало відомо з іноземних ЗМІ. За словами міністра МЗС Італії Марко Мінітті, на країну наразі неймовірно тиснуть з усіх боків. Він зазначив, що Італія регулярно направляє свої судна, в тому числі й берегову охорону, які рятують мігрантів у Середземному морі. Мінітті підкреслив, що поки що Італія – єдина держава, яка рятує біженців і надає їм притулок. Він переконаний, якщо це єдина країна, яка поблажливо ставиться до мігрантів, то у світі існує серйозна проблема, яку потрібно нагально вирішувати. Глава італійського МЗС зазначив, що любить Європейський Союз, і пишатиметься, якщо хоча б одне судно вирушить з іншого європейського порту та допоможе рятувати мігрантів. На його думку, це б не вирішило питання біженців, але б продемонструвало єдність європейських народів.

За інформацією Організації Об’єднаних Націй, цьогоріч до Італії прибуло понад 80 тисяч біженців із різних країн. Їх вдалося врятувати у водах Середземного моря. Останніми днями італійські рятувальники дістали з моря понад 12 тисяч мігрантів, які ледве не потонули. Ще близько 2 тисяч біженців загинуло на шляху до Європи. Додамо, днями італійський посол в Євросоюзу Мауріціо Массарі заявив єврокомісару з проблем міграції Дмитрісу Аврамопулосу, що країна може внести заборону на швартування іноземних суден, що рятують мігрантів, у своїх портах. За даними одного італійського дипломату, Італії надто складно приймати усі кораблі, які рятують біженців у Середземному морі.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео