Керівник МЗС Німеччини: Мінські переговори не можна назвати проривом

Керівник МЗС Німеччини: Мінські переговори не можна назвати проривом
159016 ПЕРЕГЛЯДІВ

На думку керівника Міністерства закордонних справ Німеччини Франка-Вальтера Штайнмайера домовленості, які були досягнуті у Мінську є першим кроком для припинення збройного протистояння і настання миру в Україні.

На думку керівника Міністерства закордонних справ Німеччини Франка-Вальтера Штайнмайера домовленості, які були досягнуті у Мінську є першим кроком для припинення збройного протистояння і настання миру в Україні. При цьому він заявив, що очікував від цих переговорів більшого результату, але найголовніше, на його думку, що вдалось перевести військовий конфлікт у дипломатичне русло. «Найголовнішим результатом цих переговорів є домовленість про припинення обстрілів, а це означає, що конфлікт із збройного може перейти у дипломатичне русло, а усі питання і суперечки будуть вирішуватись за столом переговорів.», - повідомив він. За його словами дуже важливо, що сторонам вдалось встановити чіткі часові рамки для виконання усіх пунктів договору. Також він повідомив, що зараз очікує припинення обстрілів, що дозволить уникнути нових жертв, у тому числі і серед мирного населення Донбасу.
На його думку зараз є найбільш складний період, оскільки, до визначеної дати припинення вогню залишається декілька днів, а новий спалах насильства, який зараз спостерігається може підірвати усі дипломатичні зусилля. Варто також зазначити, що чимало європейських лідерів стримано віднеслись до підписаної угоди, оскільки подібна угода уже була підписана у вересні минулого року, але вона не принесла очікуваного результату. На думку європейських лідерів зараз необхідно чекати дати припинення вогню і сподіватись, що сепаратисти на цей раз будуть виконувати усі взяті на себе зобов’язання. Окрім цього керівники деяких країн Європейського союзу заявили, що будуть жорстко реагувати на невиконання Мінського договору і готові вводити нові економічні санкції проти Росії у разі нового спалаху насильства.

Мої відео