"Нормандька четвірка" провела телефонну розмову

"Нормандька четвірка" провела телефонну розмову
238573 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні лідери "нормандської четвірки", а саме Президент України Петро Порошенко, Федеральний канцлер Німеччини Ангела Меркель, президенти Франції  Франсуа Олланд та Росії Володимир Путін провели телефонні переговори.

Сьогодні лідери "нормандської четвірки", а саме Президент України Петро Порошенко, Федеральний канцлер Німеччини Ангела Меркель, президенти Франції Франсуа Олланд та Росії Володимир Путін провели телефонні переговори.

В ході телефонної розмови співрозмовники досягли спільної позиції стосовно ситуації на Донбасі. Вогонь має бути негайно припинений на всій лінії зіткнення, включаючи військові частини в районі Дебальцевого.

Водночас Глава України акцентував увагу на тому, що успішне відведення військової техніки і важкого озброєння можливе лише при повному і безумовному припиненню вогню.

Петро Порошенко, Ангела Меркель, Франсуа Олланд і Володимир Путін наголосили на необхідності в створенні умов для роботи спостерігачів Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ у Дебальцевому (Донецька область). Це дозволить провести якісний моніторин і підтвердить виконання Мінських домовленостей сторонами.

"Нормандська четвірка" домовилась продовжити переговори в даному форматі в понеділок, 16 лютого.

Мої відео