Суд підтвердив законність стягнення з "Газпрому" на користь держави майже 80 млн грн, - Павло Петрен

Суд підтвердив законність стягнення з "Газпрому" на користь держави майже 80 млн грн, - Павло Петрен
137353 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні, 27 вересня, Господарський суд міста Києва виніс ухвалу, якою підтвердив законність стягнення з «Газпрому» 79,8млнгрнв бюджет України. Про це повідомив Міністр юстиції Павло Петренко.

«Завдяки злагодженій роботі Міністерства юстиції та Державної виконавчої служби справедливість поновлено. Мін'юст продовжує виконання судового рішення зі стягнення з російського газового монополіста в бюджет України 171 мільярда гривень», - зазначив очільник Мін’юсту.

За його словами, судове рішення стосується дивідендів російського газового монополіста в АТ «Газтранзит».

Нагадаємо, після повного задоволення заяви державного виконавця Господарським судом м. Києва щодо стягнення з «Газпрому» російський газовий монополіст подав апеляційну скаргу до Київського апеляційного господарського суду. Останній цю скаргу задовольнив.

«Проте державним виконавцем була подана касаційна скарга до Вищого господарського суду України, який постановою направив справу на новий розгляд до Господарського суду міста Києва і сьогодні останній підтвердив законність стягнення дивідендів з «Газпрому», - наголосив Павло Петренко.

Як повідомлялося раніше, у грудні 2016 року Господарський суд Києва задовольнив позов Антимонопольного комітету України і зобов'язав «Газпром» заплатити штраф та пеню у розмірі 171млрдгрнза порушення антимонопольного законодавства.

Мої відео