«Нормандська четвірка» провела зустріч по телефону

«Нормандська четвірка» провела зустріч по телефону
185558 ПЕРЕГЛЯДІВ

В ході телефонної розмови Порошенко закликав «не робити вигляд, що те, що відбулося в Дебальцево, відповідає Мінським домовленостям». 

Сьогодні Петро Порошенко провів телефонну розмову з лідерами «нормандської четвірки»: Федеральним канцлером Німеччини Ангелою Меркель, президентами Франції Франсуа Олландом та Росії Володимиром Путіним.
В ході телефонної розмови Порошенко закликав «не робити вигляд, що те, що відбулося в Дебальцево, відповідає Мінським домовленостям». Співрозмовники досягли спільної позиції стосовно надання повного сприяння представникам Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ.
Починаючи від сьогоднішнього дня, представники комісії повинні отримати доступ до районів, у яких не припиняється вогонь: зона Донецького аеропорту, Горлівка, Первомайськ, Широкіно.
Відведення техніки має початися після повного припинення бойовиками вогню. Крім того, ОБСЄ повинен завершити підготовку по виведенню військової техніки: важкої техніки, артилерії, ракетних систем залпового вогню.
Президент України наполіг, щоб у міністерствах закордонних справ зазначених країн було вивчене питання залучення миротворців ООН як по лінії зіткнення, так і по лінії міждержавного кордону України та Росії.

Мої відео