Порошенко: миротворча місія ЄС на Донбасі – найкращий варіант розвитку подій

Порошенко: миротворча місія ЄС на Донбасі – найкращий варіант розвитку подій
238501 ПЕРЕГЛЯДІВ

Про це Президент України повідомив під час зустрічі у Києві з  Комісаром Європейського Союзу з питань Європейської політики сусідства та переговорів про розширення Йоганессом Ганом.

Про це Президент України повідомив під час зустрічі у Києві з Комісаром Європейського Союзу з питань Європейської політики сусідства та переговорів про розширення Йоганессом Ганом.


Чітка позиція Української держави: «Росія як країна-агресор не може і не буде брати участь у миротворчій операції». «Україна не погодиться на такий миротворчий формат, який має загрозу легалізувати багатотисячний російський військовий контингент – нам таких «миротворців» вже вистачає» - наголосив Порошенко.
Стосовно ситуації на Донбасі та реалізації виконання Мінських домовленостей, президент заявив: «Всі порушення Мінських угод, які ми спостерігаємо протягом останніх днів, мають отримати належну оцінку наших партнерів – Європейського Союзу, Сполучених Штатів Америки, Канади, всього світу». Відповіддю на ці порушення зі сторони Європейського Союзу має бути посилення санкцій проти агресора.
Єврокомісар прокоментував позицію ЄС стосовно подій на Донбасі: «Я закликаю до дотримання режиму припинення вогню. Я особливо закликаю до того, що було погоджено, – відведення важкого озброєння».
Нагадаємо, що сьогодні Рада безпеки і оборони України прийняла рішення про звернення до Ради Безпеки ООН з проханням ввести миротворчу місію для забезпечення контролю за україно-російським державним кордоном у Донецькій та Луганській областях та досягнення миру на Сході України.

Мої відео