Папа Римський планує візит до України

Папа Римський планує візит до України
53179 ПЕРЕГЛЯДІВ

Понтифік погодився приїхати в Україну для того, щоб помолитися за мир. Нещодавно Папа Римський отримав офіційне запрошення від Президента України.

Понтифік погодився приїхати в Україну для того, щоб помолитися за мир. Нещодавно Папа Римський отримав офіційне запрошення від Президента України. Цей візит відбудеться до кінця 2015 року, однак українські дипломати сподіваються, що Понтифік приїде у найближчі 2 місяці.
На запрошення Петра Порошенка Понтифік відповів усною згодою. Зараз його офіційне представництво шукає у розкладі Папи вільний час, коли він зможе здійснити свій візит. Українська сторона пообіцяла зробити все можливе, щоб пришвидшити приїзд Папи, допомога якого дуже необхідна.
Папа Римський Франциск планує приїхати з метою помолитися за припинення війни в Україні і досягнення миру на сході держави. Згоду Понтифіка пояснюють тим, що, молячись за Україну у Ватикані трохи більше року тому, Папа випустив голубів, на яких напали ворон і чайка. Це сприйняли як передвіщення майбутньої війни. Керуючись таким же символізмом, тепер Понтифіка зобов’язують «повернути» мир в Україну.
Першим ідею запросити Папу до України подав член Центру сприяння звільненню заручників Юрій Тандит.
Досі єдиним Папою, який відвідав Україну, був Іоанн Павло ІІ. Він приїздив до Львова на запрошення тодішнього президента Леоніда Кучми.

Мої відео