Порошенко зустрівся з Президентом Міжнародного Комітету Червоного Хреста

Порошенко зустрівся з Президентом Міжнародного Комітету Червоного Хреста
53232 ПЕРЕГЛЯДІВ

Президент України Петро Порошенко провів зустріч Президентом Міжнародного Комітету Червоного Хреста Петером Маурером

Президент України Петро Порошенко провів зустріч Президентом Міжнародного Комітету Червоного Хреста Петером Маурером. В ході співбесіди, Президенти обговорили гуманітарну ситуацію на Донбасі. Нагадаємо, що в деяких регіонах, зокрема в Дебальцево, вона досягла гуманітарної катастрофи, оскільки інфраструктура міст є зруйнованою більше, ніж на 80%. Порошенко наголосив, що попри Мінські домовленості, мирні жителі потерпають від дій бойовиків. Є проблеми доставки гуманітарної допомоги, медикаментів, продуктів харчування на території, де вони є вкрай необхідними. «Ми продовжуємо надавати гуманітарну допомогу постраждалим від дій терористів районам Донбасу і наполягаємо на тому, щоб інші учасники домовленостей дотримувалися своїх зобов’язань», - заявив Президент.
Також Порошенко відзначив про неналежне виконання Мінських домовленостей, які були укладені в ході переговорів «нормандської четвірки», а саме – звільнення усіх військовополонених та заручників. Проросійські бойовики продовжують утримувати в нелюдських умовах полонених. Він підкреслив зазначений пункт Мінських домовленостей: «про невідкладне, без будь-яких додаткових умов, звільнення усіх полонених». Так Надія Савченко перебуває у край важкому стані: «Вона нічого не зробила поганого, вона просто захищала свою країну». Крім того, як депутат Верховної Ради, Савченко має дипломатичний імунітет.
В свою чергу Петер Маурер повідомив про програми Червоного Хреста на Україні, та про плани збільшення бюджету для України на 20-25 млн. франків Швейцарії.

Мої відео