Мустафа Джемілєв висловив свою думку щодо вбивства Нємцова

Мустафа Джемілєв висловив свою думку щодо вбивства Нємцова
159090 ПЕРЕГЛЯДІВ

У Росії діє практика позбуватися всіх, хто є небажаним для влади. Саме через це, на думку Мустафи Джемілєва, загинув російських опозиціонер Борис Нємцов

У Росії діє практика позбуватися всіх, хто є небажаним для влади. Саме через це, на думку Мустафи Джемілєва, загинув російських опозиціонер Борис Нємцов. Лідер кримських татарів висловив своє співчуття з приводу смерті видатного політика.
Мустафа Джемілєв прирівняв сучасну російську суспільну і політичну ситуацію до найгірших проявів радянської системи. Він шкодує, що у сусідній країні навіть у ХХІ столітті є нормою прибирання «небажаних» людей. Джемілєв висловив свої співчуття близьким загиблого опозиціонера і заявив, що останнім часом Нємцов серйозно займався підготовкою антивоєнного маршу, який мав відбутися 1 березня у Москві. Заради підготовки до цієї події Нємцов навіть відмовився від поїздки до Києва, куди його запросили з приводу конференції.
Вбитий російський опозиціонер був у п’ятницю 27 лютого. Російський президент назвав цей злочин провокаційним і висловив упевненість, що це була спланована акція, проведена з метою зіпсувати його репутацію.
3 березня Нємцова поховають у Москві, а на 1 березня відбудеться вшанування його пам’яті у російській столиці.

Мої відео