Барак Обама обговорить ситуацію в Україні з ЄС

185581 ПЕРЕГЛЯДІВ

Американський президент запланував відеоконференцію з лідерами Європейського союзу, темою якої стануть військові події і суспільна та економічна криза в Україні

Американський президент запланував відеоконференцію з лідерами Європейського союзу, темою якої стануть військові події і суспільна та економічна криза в Україні.
Інформаційні агентства повідомляють про те, що Барак Обама найближчим часом планує провести відеоконференцію з офіційними представниками Євросоюзу. Під час конференції американський президент має намір обговорити ситуацію, що склалася в Україні, з’ясувати динаміку та рівень виконання перемир’я, передбаченого мінською угодою. У зв’язку з українською темою лідери США та Євросоюзу мають обговорити також питання глобальної безпеки, загрозу якій, на думку Барака Обами та європейських політиків, складає російська агресія в Україні. Точна дата проведення конференції за участю Барака Обами невідома.
На ці ж питання намагатимуться відповісти лідери Німеччини та Франції під час майбутньої зустрічі у Берліні у «нормандському» форматі з президентами України та Росії.

Мої відео