Інтерв’ю Володимира Зеленського з The New York Times

Інтерв’ю Володимира Зеленського з The New York Times
190164 ПЕРЕГЛЯДІВ

Президент нещодавно давав інтерв’ю американському виданню The New York Times, де обговорювали наступні теми:

1.    Плани на наступний рік. Побудова інфраструктури, інвестиція в приватизацію майна та реформація судової реформи наразі є головними планами на 2021 рік.

2.    Скандали навколо Коломойського та його вплив на політику. Президент з повною впевненістю заявив, що цей фігурант не впливає на політику Нацбанку. Ця установа є незалежною та повністю підтримується Президентом.

3.    Готовність співпрацювати з колишнім президентом країни Петром Порошенком. Володимир пояснив, що він не хоче ризикувати, навіть якщо є позитивні рекомендації від окремих депутатів, як, скоріш за все, домовляються між собою.

4.    Корупція. Для Президента головним інструментом для ліквідації цієї проблеми є використання цифрових технологій, що, за словами Прем’єр-міністра створює вартість до держави та ефективно впливатиме на економіку та бізнес.

5.    Ставлення до новообраного президента США Байдена. Зеленському подобається, що Байден з розумінням ставиться до ситуації з Росією та розуміє наш менталітет.

6.    Росія та конфлікти. Лише завершення війни Росії та багатьох країн допоможе ізольованим територіям перспективно дивитись в майбутнє та конфлікт на Донбасі допоможе іншим країнам, які маю вплив з боку Росії.

7.    НАТО. Україна продовжуватиме підтримку курсу НАТО, не дивлячись на тиск конфліктної Росії.

8.    Російська вакцина. З боку вакцини говорити немає про що, адже ніхто не довів, що препарат надійний та може використовуватись. Відповідальність за наслідки Володимир Зеленський брати не готовий та не збирається.

9.    Голлівуд та Діснейленд в Україні. Президент хоче встановити вільні кордони для в’їзду до США. Зміцнення бізнесу та подальший розквіт для бізнесу, щоб і в Україні можна було побудувати власний Діснейленд. Зеленський сказав, що діти заслужили на такі розваги, у батьків немає таких великих грошей для поїздки за кордон, тому плани на будування розважальних центрів у Президента на строк керування присутні.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео