Кінець Росії близько

Кінець Росії близько
212184 ПЕРЕГЛЯДІВ

Погроза Барака Обами, то не жарт

Погроза Барака Обами, то не жарт. Під час відеоконференції з українського питання, яка відбулася 3 березня, Президент США та глави чотирьох країн Євросоюзу – Франсуа Олланд, канцлер Ангела Меркель, Маттео Ренці, Девід Кемерон, разом із головою Єврокомісії Дональдом Туском обговорили українсько-російське протистояння та ситуацію в Лівії, визначили п’ять спільних позицій відносно політики щодо України та Росії. Обама пообіцяв Росії нові наджорсткі санкції.
Лідери на переговорах пригрозили сильною реакцією, якщо мінські домовленості значно порушуватимуться. Але, як ми бачимо, їх фундамент вже давно підірваний терористами. Щоденно наші захисники опиняються під обстрілами сепаратистів.
Першим пунктом заяви, поширеної Європейською радою, було наголошено на тісному зв’язку між санкціями і повній імплементації мінських домовленостей. Отже, лідери будуть готові ухвалити рішення про подальші санкції, якщо мінські домовленості будуть надалі порушуватися.
Ще одним пунктом заяви було зобов’язання з боку ЄС та США щодо подальшої підтримки українських реформ та економіки України.

Мої відео