Посольство США розповіло про те, що буде всіма силами підтримувати протидію злочинному впливу Росії на Україну!

Посольство США розповіло про те, що буде всіма силами підтримувати протидію злочинному впливу Росії на Україну!
90959 ПЕРЕГЛЯДІВ

Посольство Сполучених Штатів Америки в Україні розповіло на своїй сторінці в Twitter, що вони всіма силами намагатимуться підтримувати Україну в її прагненні знищити злочинний вплив Росії на внутрішню політику країни. В їхньому повідомленні зазначено: “США підтримують зусилля з протидії зловмисному впливу Росії, докладені вчора Україною на захист суверенітету й територіальної цілісності відповідно до її законодавства”. Вони так само переконані, що це жодним чином не обмежує свободу слова для народу. Адже кожна країна повинна захищати себе, якщо хтось намагається використовувати дезінформацію, як спосіб ведення війни. Бо “Розділяй та володій”, це не просто слова. Набагато легше вести інформаційну війну, ніж звичайну. Тож Росія і вирішила використати телебачення, аби підірвати авторитет України.

Володимир Зеленський ввів у дію рішення Верховної Ради України з метою зміцнення національної свідомості. Адже коли ще нам ставати ближчими, якщо не зараз, переконані в Офісі президента. Тож тепер на території держави діють санкції проти Тараса Козака та каналів, які до цього утримував Віктор Медведчук.

Також Шааф зазначив, що зараз лунають такі слова, нібито “санкції запроваджено проти члена парламенту; санкції запроваджено проти громадянина України; президент одноосібно закрив українські телевізійні станції”. Проте ніхто не каже про те, що президент захистив суверенітет країни. Забувають нагадати й про те, що президент намагається об’єднати народ. Тож посольство США всіляко підтримує його рішення! І вважає, що це необхідно було зробити ще за правління минулого Президента, проте всі чомусь зупинялись перед цим списком питань з боку населення.

Крім того, сьогодні Кабінет Міністрів України виділив понад 10 тисяч гривень на надання допомоги родинам постраждалих в АТО. Виплати будуть доступними для родин, які втратили когось під час бойових дій в зоні АТО, також військовим, які отримали інвалідність в результаті участі в бойових діях. Наразі держава вже виділила 13839,55 тисячі гривень. Вони планують провести одноразову виплату трьом родинам, які втратили своїх рідних, а також 21 військовому, які отримали поранення чи іншу шкоду, що викликала інвалідність.

До 15 березня вже мають бути проведені всі вплати та представлений звіт про те, чи всі отримали грошову допомогу згідно з законом. З початку 2020 року держава вже встигла виділити 133 мільйони гривень на виплати воєнним та родинам воєнних, які постраждали у ході захисту суверенності нашої крани. Гроші виділяють згідно зі списками постраждалих. Їх затверджують у Міжвідомчій комісії з питань розгляду матеріалів про визнання учасниками бойових дій. Після чого їх вже передають до ВРУ та Кабміну. Так проходить розв'язання питань стосовно виділення коштів для виплат грошових компенсацій для постраждалих. Крім того, минулого року Кабінет Міністрів України виділив 611,2 мільйона гривень для компенсації житлового питання для героїв Небесної сотні, а також для сімей героїв.

Автор: redactor.newsukraine

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео