26,5 мільйона доларів США. Саме таку суму МАУ вже повернула своїм клієнтам за рейси, які не відбулись

26,5 мільйона доларів США. Саме таку суму МАУ вже повернула своїм клієнтам за рейси, які не відбулись
65058 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні пресслужба “Міжнародних Авіаліній України” розповіла про те, що авіакомпанія вже встигла повернути 26,5 мільйонів доларів всім клієнтам, рейси яких було скасовано через пандемію коронавірусу. В їхньому повідомлені заявлено, що з квітня 2020 по січень 2021 вони вже встигли повернути понад 26,5 мільйонів доларів. За рудень 2020 та січень 2021 вони встигли оформити повернення на суму понад 4,5 мільйона доларів.

За той час, поки компанія працює, не враховуючи того періоду, коли їх повністю зачиняли на час локдауна, вона вже встигла розглянути 101 звернення клієнтів, які просили повернути гроші за скасовані рейси. Така повільна робота авіакомпанії спричинена тим, що через пандемію їй довелось значно скоротити штат. Багато працівників були вимушені шукати собі нове місце роботи. А авіакомпанія повинна була перелаштуватись на умови роботи лише на 15% власної потужності. Це й призводить до таких великих затримок. Наразі ситуація стає вже менш сумною та авіасполучення потихеньку починає відновлюватись, проте воно поки працює не на повну міць, тож забезпечити 100% зворотний зв'язок вони поки не можуть.

Сьогодні авіакомпанія наголосила, що вони намагаються зробити все, що в їхніх силах для того, щоб опрацювати всі запити клієнтів якомога скоріше та дати їм зворотний зв'язок, проте це не так вже й просто, тож вони перепрошують за таке тривале очікування. Раніше повідомлялось про те, що авіасполучення скоротили на 64,4%. І такий показник воно тримає зараз, а ще пів року тому, вони майже зовсім не працювали. Тож лише починають приходити до нормального режиму. Їхня робота була зупинена у березні 2020 року, коли всю країну раптово охопила пандемія COVID-19. Тоді всі зіштовхнулись з чимось новим та досить страшним для них. Проте вже в червні Україна поновила внутрішнє та міжнародне авіасполучення.

Зараз воно працює на мінімумі власних можливостей. Багато хто не розуміє, чому не можна повністю відновити роботу авіаліній. У МАУ відповіли на це питання таким коментарем: “Згідно з Законом України, авіасполучення буде повністю запущене лише тоді, коли жителі нашої держави пройдуть вакцинування проти хвороби, це по-перше, а по-друге, це відбудеться тоді, коли всі країни нарешті зможуть відкрити власні кордони”. Від авіакомпанії тут майже нічого не залежить. Все, чим вона може допомогти, вона зробить, проте не більше. А за прогнозами аналітиків авіасполучення буде повністю запущене приблизно 2 023 році.

Автор: redactor.newsukraine

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео