Україна продовжує налагоджувати зв’язки із ЄС та НАТО! Які зустрічі планують провести з українськими урядовцями представники Комісії Євросоюзу та НАТО?

Україна продовжує налагоджувати зв’язки із ЄС та НАТО! Які зустрічі планують провести з українськими урядовцями представники Комісії Євросоюзу та НАТО?
12594 ПЕРЕГЛЯДІВ

Скоро відбудеться візит урядової делегації України до Брюсселя. Він проходитиме протягом 9-11 лютого. На цей час в Комісії ЄС та НАТО вже заплановано декілька зустрічей з представниками української влади. Наші делегати встигнуть зустрітись ще й з генсеком НАТО Єнсом Столтенбергом. Все це вже винесено на порядок денний усіх членів Європейської Комісії. З ним ви можете ознайомитись на їхньому офіційному сайті.

Першою відбудеться зустріч Дениса Шмигаля із генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом. Вони мають зустрітися одразу після прибуття української делегації до Брюсселя, 9 лютого.

Перед засіданням Ради асоціації Україна-ЄС, яке проходитиме 11 лютого, Франс Тіммерманс, який виконує роль президента Єврокомісії, має зустрітись із Денисом Шмигаленм, прем’єр-міністром України. Також він має зустрітись з Олівером Варгеї, європейським комісаром з питань європейської політики сусідства та переговорів з розширення.

В один день із цими зустрічами Януш Войцеховський, європейський комісар з питань сільського господарства, буде проводити онлайн-конференцію з Ігорем Петрашком, міністром розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України. Також під час зустрічі буде присутній Тарас Качка, торговий представник України. Все це відбуватиметься 10 лютого.

11 лютого, на Дениса Шмигаля чекатиме зустріч із Маргрет Вестагер, виконавчим віцепрезидентом з питань цифровізації Єврокомісії, та Марошем Шефчовичем, виконавчим віцепрезидентом з питань міжвідомчих відносин і прогнозів.

Під час цих зустрічей вони планують розглядати найважливіші питання, які стосуються співпраці України з НАТО та ЄС. Вони будуть також розв'язувати питання, які стосуються наслідків пандемії та шляхів її подолання. Про те, до якого висновку вони дійдуть Денис Шмигаль розповість після завершення всіх зустрічей 11 лютого. Проте українська делегація сподівається на позитивний результат. Тим паче, що Європейський Союз вже протягом довгого часу підтримує Україну в протидії російській агресії.

А наразі все ще триває розгляд справ стосовно блокування трьох каналів на території України. В ЄС переконані, що Президент вчинив законно, адже вони могли посприяти порушенню суверенітету держави, а це спричинить велику кількість проблем серед населення. Можна перемогти ворога, якого ми бачимо, а найважче перемогти того, хто завжди залишається непомітним. Тож чекаємо на результати переговорів.

Автор: redactor.newsukraine

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео