Заборона каналу “Росія-РТР” у Латвії! Чому вони рік не транслюватимуть їхні випуски?

Заборона каналу “Росія-РТР” у Латвії! Чому вони рік не транслюватимуть їхні випуски?
25212 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні розповіли про те, що національна рада електронних ЗМІ, яка знаходиться в Латвії, вирішила заборонити будь-яку ретрансляцію каналу “Росія-РТР” по всій території країни. Вона зазначила, що такі серйозні прийоми необхідно використати через те, що вони прагнуть захистити власний інформаційний простір. Ця заборона діятиме мінімум рік, після чого рішення переглянуть та вирішать, чи варто дозволяти вести трансляцію “Росії-РТР”.

Івар Аболінш, голова Національної ради з електронних засобів масової інформації, зазначив: “Ми захищали, захищаємо і будемо захищати свій інформаційний простір. Сьогодні вранці прийнято рішення заборонити ретрансляцію "Росія-РТР" на території Латвії на рік”. Володимир Зеленський щиро привітав таку ініціативу від правління Латвії. Він усіляко підтримує їхнє прагнення уникнути розповсюдження неправдивої інформації. Також він подякував всім за те, що вони підтримують старання України припинити дезінформацію. у світі. Адже російське телебачення вже дуже довго намагається вести власну гру за власними правилами. Проте всі разом, переконаний Президент України, ми зможемо дати відсіч.

Ми нагадуємо, що нещодавно було приведено до дії постанову Президента, в якій зазначалося, що разом із рішенням СНБО, Володимир Зеленський накладає санкції на Козака та Медведчука. Окрім того, що певна частина їхніх активів тепер буде заблокованою, а операції їм можна буде проводити в дуже рідких випадках. Також вже не мають права працювати їхні канали: 112 Україна, ZIK і NewsOne. Це було зроблено для того, щоб агресор не міг розповсюджувати неправдиві дані по всій Україні. З часом планують провести роботу ще з деякими телеканалами.

Також влада попросила кіностудію Довженка припинити працювати з цими телеканалами. Адже раніше вони використовували приміщення кіностудії для віщання на платформі youtube. Велика Британія разом з Європейським союзом повністю підтримали такі дії нашого Президента. Проте були й ті, хто намагався оскаржити його рішення. Так, наприклад, Роман Ліхачов намагався оскаржити рішення, звернувшись до суду. Він направив до Верховного суду адміністративний акт, в якому були вказані всі вимоги юриста. Він хотів аби з Козака та його телеканалів було знято всі обвинувачення, проте його не задовольнили.

Президент же наголошує, що свобода слова повинна лишатись свободою слова, проте вона не має нічого спільного з дезінформацією. “Енциклопедія сучасної України” трактує це поняття наступним чином: “Дезінформація – спотворена, свідомо неправдива, провокаційно-тенденційна інформація, поширена як правдива з метою введення в оману громадськості, політичних опонентів, конкурентів тощо. Д. також називають сам процес поширення у ЗМІ чи в ін. спосіб викривлених або свідомо неправдивих відомостей”. Тож коли “свобода слова”, за яку всі так переймаються починає посягати на суверенність держави, Президент має захищати країну.

Автор: redactor.newsukraine

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео