Як Україна та США співпрацюватимуть цього року?

Як Україна та США співпрацюватимуть цього року?
23963 ПЕРЕГЛЯДІВ

В США нещодавно обрали нового президента. Тож Україна, як і багато інших країн-союзників Америки, поставила собі на меті створити нову систему співпраці зі Сполученими Штатами. Тож українські дипломати обговорили ці питання з лідерами нашого партнера. Разом вони дійшли висновку, що найбільшу увагу вони приділятимуть економічній та воєнній взаємодії. А з часом вони планують продовжити переговори стосовно сучасної ситуації на Донбасі та шляхи її вирішення.

Дипломати, які вже протягом довгого часу займаються аналізом питання стосовно вивчення взаємодії Сполучених Штатів Америки та України, дійшли висновку, що стратегія нової адміністрації США буде будуватися на комплексному підході до Росії та Україні одночасно. Саме через це в питанні взаємодії нашої країни та нашого стратегічного партнера, в першу чергу розглядатимуться питання співробітництва України та Сполучених Штатів, як військових і економічних партнерів.

Військовий бюджет США на 2021 рік передбачає надання допомоги Україні на суму $ 275 мільйонів. А це за підрахунками політиків на 25 мільйонів більше, ніж ми отримали минулого року. Також Володимир Ельченко розповів про те, що ми продовжуватимемо проводити воєнні навчання разом з американськими воєнними силами. Так минулого року ми прекрасно впорались із військовим вишколом морських та сухопутних підрозділів. А зараз канадці проводять третю хвилю навчань з реорганізації освітньої програми Національної гвардії України. Ми намагаємося привести нашу систему до того, щоб вона була схожою на ту, яку пропонує нам НАТО. Адже чим більше ми зможемо змінити зараз, тим легше нам буде налагодити взаємодію із всіма воєнними, які є частиною оборони НАТО.

Також велику увагу планують приділити торгово-економічним відносинам та політичній підтримці в питаннях співпраці та політичної підтримки в питаннях деокупації українських територій і просування в НАТО. За словами Єльченко, Україна не повинна сприймати гарне ставлення нової влади США, як щось, що так і мало бути. Адже співпраця – це робота з двох боків. Тож ми так само маємо підтримувати Америку, як і вона нас.

Павло Клімкін, який раніше обіймав раніше пост міністра закордонних справ, переконаний в тому, що США так само хоче співпрацювати з нами, як і ми з ними. Проте він зауважив, що: “Є дві ключові речі, яких потрібно досягти при цій каденції: спільна історія успіху в перезавантаженні країни та перехід від партнерства до союзництва. Це можливо при формуванні абсолютно нового рівня довіри до України, до її інституцій, якого поки немає”.

Клімкін переконаний в тому, що із часом США почне плідно співпрацювати з нами й для того, щоб допомогти із Донбасом. Проте не варто очікувати на те, що все зміниться за одним помахом чарівної палички. Росія так само як і раніше, продовжуватиме встромляти палиці в колеса. Проте ми з нашими стратегічними партнерами зможемо пройти скрізь це, переконаний політик. Головним наразі є припинення дестабілізації та дезінформації, якими агресор намагається послабити нашу країну.

Автор: redactor.newsukraine

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео