Пріоритет США зосередитись на зміцненні зв'язків із союзниками

Пріоритет США зосередитись на зміцненні зв'язків із союзниками
65095 ПЕРЕГЛЯДІВ

Державний секретар США Антоні Блінкенсей заявив у вівторок, що США підтримують Україну, оскільки Росія продовжує нарощувати сили вздовж кордону, який вона розділяє з Україною. Відбулися переговори з міністром закордонних справ України Дмитром Кулебою в Брюсселі, де він також зустрівся з іншими європейськими та членами НАТО з ряду питань, включаючи дії Росії вздовж кордону з Україною та операції коаліції в Афганістані."США твердо стоять за суверенітетом і територіальною цілісністю України", - сказав секретар, додавши, що цього тижня він обговорить "євроатлантичні прагнення" України.
Білий дім заявив, що президент Джо Байден також "підкреслив непохитну прихильність Сполучених Штатів суверенітету та територіальній цілісності України" під час телефонного дзвінка з президентом Росії Володимиром Путіним.Вони спілкувалися по загально важливих питаннях.
"Президент України Володимер Зеленський занепокоєний ситуацією, раптовим нарощування російської армії в окупованому Криму та на кордонах України і закликав Росію до деескалації напруженості". Джо Байден запропонував проведення саміту зустрічі в третій країні в найближчі місяці.
Кремль контролює найбільший рух російських військ, танків та ракет уздовж українського кордону з часу анексії Кримського півострова України в 2014 році, повідомляють українські та американські чиновники. З середини березня Росія провела щонайменше чорити навчальні зоходи, прилеглі до кордону України.Запланована зустріч протягом трьох тижнів де будуть обговоренні основні питання.
Міністр закордонних справ України висловив упевнено, що потрібно пом'якшити російську агресію це занадто висока ціна, якщо її не зупинити.
Нагадаємо, конфлікт розпочався, коли Росія анексувала Крим від України в 2014 році, і з тих пір, за даними уряду України, загинуло близько 16 000 людей.
Блінкен поспілкувався з генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом про ситуацію, що склалася, і сказав, що є взаємна домовленість про те, що "Росія повинна припинити своє небезпечне військове накопичення та триваючу агресію ".
При цьому "НАТО підтримує Україну". "Значне нарощування військ у Росії є невиправданим,та турбує багатьох", - сказав Столтенберг. - Росія повинна припинити це військове накопичення в Україні та навколо неї.
Кулеба заявив, що Україна хоче провести політичні переговори а не створювати велику війну.
При підтримці НАТО, Кулеба також сказав: "Якщо Росія піде на будь-який необдуманий крок або розпочне новий наступ, це буде дорога ціна в усіх її сенсах".

Теги: Пріоритет США зосередитись на зміцненні зв'язків із союзниками

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео