У Єгипті хочуть збудувати нову столицю

У Єгипті хочуть збудувати нову столицю
79761 ПЕРЕГЛЯДІВ

Влада Єгипту має намір почати будівництво нової адміністративної та ділової столиці неподалік міста Каїр

Влада Єгипту має намір почати будівництво нової адміністративної та ділової столиці неподалік міста Каїр.
Зміна столиці – не унікальне явище, свого часу за такі амбітні проекти взялись Бразилія, Танзанія, Нігерія, Казахстан та М’янма, і їм вдалось це виконати.
Презентацію нової столиці «країни Фараонів» провели на економічній конференції у Шарм-ель-Шейху. Крім політиків цю подію відвідали численні інвестори, що і будуть допомагати втілити великий проект у життя.
Під час презентації повідомили, що у новому місті матимуть змогу проживати більш як 5 мільйонів людей. Для того, щоб забезпечити цих громадян нормальними умовами життя побудуть майже мільйон домівок, та створять 1,75 мільйонів робочих місць, 2 тисячі шкіл та 700 лікарень.
Також до нової столиці планують перебратись усі адміністративні споруди: парламент, міністерства та посольства інших країн.
У планах єгипетської вдали площа нового міста, назва якого поки що невідома, буде складати 700 квадратних кілометрів.
Одним із основних виконавців плану нової столиці стане Мохамед Алаббар, власник приватного інвестиційного фонду нерухомості Capital City Partners. Цей фонд відомий тим, що займався будівництвом найвищої споруди у світі – вежі Бурдж-Халіфа, що в ОАЕ.
Такі намагання перенести столицю пов’язані із тим, що на сьогодні Каїр став катастрофічно забрудненим, та починає самовільно змінювати свої адміністративні межі. Такий стан справ не приваблює інвесторів.
Та навіть попри амбітні плани Єгипет вже неодноразово анонсував великі проекти, що залишились лише на папері, адже єгипетська бюрократія та корупція така ж міцна, як і почивальні фараонів – єгипетські піраміди.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео