Голова Вінницької ОДА Сергій Борзов ознайомився з роботою сміттєсортувального комплексу в Козятині

Голова Вінницької ОДА Сергій Борзов ознайомився з роботою сміттєсортувального комплексу в Козятині
28697 ПЕРЕГЛЯДІВ

Ми маємо справу зі сміттям щодня, але чи робимо ми все для того, щоб його стало менше, або хоча б можна було вторинно переробити? Зменшити негативний вплив сміття і відходів на навколишнє середовище, ґрунт та підземні водні джерела можна, головне правильно сортувати тверді побутові відходи.
Наслідуючи позитивний досвід багатьох країн світу, Україна також стала на шлях вторинного перероблення сміття та сортування побутових відходів. Так, поступово зростає кількість регіонів, де можуть похвалитися сміттєсортувальними лініями. Відрадно, що не стоїть осторонь актуального наразі питання і місто обласного значення, а в майбутньому центр об’єднаної територіальної громади - Козятин.
Восени минулого року на сміттєсортувальній ліній, побудованій за європейськими стандартами, розпочався виробничий процес з сортування твердих побутових відходів. Робота комплексу передбачає комбіноване сортування (ручне та механізоване) з виділенням відходів чорних та кольорових металів, склотари, пластмаси, дерева та паперу.
Ознайомитися з роботою даного об’єкту сьогодні завітав новопризначений голова Вінницької ОДА Сергій Борзов.
Детальний екскурс сміттєсортувальним комплексом провів директор КП «Чисте місто» Іван Булич, а міський голова Олександр Пузир та його заступник Євген Малащук розповіли про ряд підготовчих заходів, які передували будівництву сміттєсортувальної лінії.
- В липні 2017 року в Козятині запрацювала нова система збору сміття, а саме збір побутових відходів на визначених майданчиках з встановленими євроконтейнерами. У різних мікрорайонах міста з’явилися сучасні спеціалізовані сміттєві баки, закуплені за кошти міського бюджету. Нині їх близько 150. Також побудовані контейнерні майданчики, які розміщено на прибудинкових територіях багатоповерхівок, - зазначив Олександр Дмитрович. - Це суттєво вплинуло на стан благоустрою у місті. Зникли стихійні сміттєзвалища на тротуарах та узбіччі доріг.
Заступник міського голови – начальник управління житлово-комунального господарства Євген Малащук повідомив, що в напрямку покращення стану збору та утилізації ПВ в Козятині було придбано сучасний сміттєвоз в співфінансуванні з екологічним фондом. Також закуплено контейнери для збору пластику.
- Саме послідовна циклічність прийняття великої кількості правильних рішень в напрямку роздільного збору ТПВ створила базу для будівництва даного комплексу, - висловив переконання Євген Миколайович.
Свою думку від побаченого висловив і голова ОДА Сергій Борзов, підкресливши, що належна утилізація побутових відходів та свідоме ставлення місцевих мешканців до стану довкілля мають особливо важливе значення для реалізації комплексних заходів та впровадження системного підходу у вирішенні екологічних питань.
Сміттєсортувальна лінія - це звісно хороша річ, але якість поділу сміття залежить від свідомості учасників процесу на всіх етапах. Адже щоб система вибіркового збору сміття приносила очікувані результати, необхідна активна участь кожної людини зокрема. Тож нині сміттєсортувальна лінія системно працює, давайте змінювати свою свідомість та вчитися й самим розділяти ТВП.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео