За що світ любить харизматичну Емму Стоун?

За що світ любить харизматичну Емму Стоун?
54415 ПЕРЕГЛЯДІВ

6-го листопада номінантка на «Оскар» та фаворитка Венеціанського кінофестивалю Емма Стоун відзначить своє 28-річчя. У кіно дівчина дебютувала ще 2005-го і з того часу її кар'єра складається з виключно злетів. А враховуючи широкий спектр ролей, зіграних акторкою, цілком логічно, що режисери полюватимуть на міс Стоун ще дуже довго. Сама Емма, на противагу позитивній думці спільноти про себе, вважає власну кар'єру «цілковитими везінням та шаленством».

 

Звісно, красуня лукавить: з 17-ти років вона оббивала пороги кастингів, змінила рідну Аризону на Лос-Анджелес та навіть позбулася половини власного імені, оскільки Емілі Стоун – а саме так насправді звуть зірку – у Голлівуді вже існувала. За словами акторки, вона все ще нервує перед офіційними прийомами та не бачить сенсу у позуванні на червоній доріжці. Крім того, Емма здатна драматизувати і навіть зізналася у тому, що страждає від панічних атак.

У мюзиклі «Ла-Ла Ленд» зірка зіграла практично саму себе зразка 2005-го року. Але за його екранною легкістю лежали тижні танцювальних репетицій та співів, через які Емма пройшла, аби переконливо зіграти акторку, що мріє про славу. Вже у своєму наступному фільмі «Битва статей» міс Стоун вперше зобразить на екрані реальну особистість – тенісистку Біллі Джин Кінг, котра була однією з найкращих спортсменок світу та присвятила життя боротьбі за рівні права жінок і чоловіків у спорті. Емма каже, що подібних людей ще не грала ніколи, тож багато вправлялася з ракеткою на корті та мало не переїхала до спортзалу. При цьому, дівчина вже встигла отримати й свої наступні ролі, одна з яких чи не найнесподіваніша у кар'єрі міс Стоун – це підступна Круелла де Віль. Що ж, Емма знову вражає.


Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео