Святослав Вакарчук розповів про свої політичні плани

Святослав Вакарчук розповів про свої політичні плани
55913 ПЕРЕГЛЯДІВ

Під час свого публічного виступу Святослав Вакарчук відповів на питання, що хвилюють більшість журналістів та прихильників музиканта. Співак переконав, що не має жодних політичних амбіцій і не збирається рекламувати свою кандидатуру на телебаченні.

Святослав Вакарчук провів зустріч з журналістами, під час якої прокоментував свої політичні прагнення і розповів про власні погляди щодо своєї можливої кар’єри. Музикант зізнався, що не має бажання та фінансової можливості замовляти зовнішню і телевізійну рекламу незважаючи на бажання політиків втягнути його у передвиборчі перегони. За словами Вакарчука, політикам не вдасться зробити його частиною своєї гри, оскільки він не має ніяких прихованих інтересів і таємниць.

Співак наголосив, що яким би не було його рішення, воно має бути ефективним і максимально прагматичним. Коли буде необхідність, він не думатиме довго, однак діяти буде лише так, щоб від цього вигравали всі. Як Вакарчук зазначав ще раніше, його цікавить не президентська посада, а реальні зміни у країні.

Ще одне важливе питання, яке цікавить багатьох прихильників співака – чи є можливість, що він на своєму політичному шляху об’єднається з Володимиром Зеленським, він відповів, що такий політик йому невідомий. Говорячи серйозно, музикант зауважив, що має занадто мало знань про Зеленського для того, щоб об’єднуватися з ним.

Мої відео