Шоу «Караоке» на Майдані» припинило існування

Шоу «Караоке» на Майдані» припинило існування
111887 ПЕРЕГЛЯДІВ

Розважальну телепередачу «Караоке на Майдані» офіційно закрили – 16 грудня відзняли останній випуск шоу.  Народне співоче шоу під постійним керівництвом Ігоря Кондратюка щотижнево виходила на українському телебаченні протягом останніх 20 років.

Перед Новим роком-2019 припинила своє багаторічне існування одна з найстаріших розважальних телепередач України: оголосили про закриття «Караоке на Майдані».  Це шоу було одним з триваліших та успішніших в історії українського телебачення. Однак його беззмінний ведучий Ігор Кондратюк, пояснюючи причини, констатував, що «Караоке» на сьогоднішній день  є дещо застарілим. Як розповів сам шоумен, розважальна передача дуже дорога для нього і багатьох глядачів, однак вона була створена ще у минулому столітті і зараз вже морально застаріла. Незважаючи на це, за словами ведучого, шоу завжди радо приймали не лише у столиці, але й усіх регіонах держави.

За 20 років «Караоке на Майдані» стало стартом для багатьох відомих сьогодні зірок. Найбільш відомі виконавці, кар’єра яких почалася на цьому шоу, - Віталій Козловський, Наталія Валевська, Павло Табаков, музиканти з гурту «Антитіла» та багато інших.

Мої відео