Українці не голосуватимуть на Євробаченні-2019

Українці не голосуватимуть на Євробаченні-2019

Українці не зможуть вплинути на результати Євробачення-2019, оскільки наша країна не братиме участі у конкурсі. Таку новину повідомили у делегації Євробачення від України. Тим не менше на державних телеканалах транслюватиметься шоу, тож усі бажаючі зможуть спостерігати і вболівати.

Співачка Maruv, обрана як учасниця на Євробачення від України, не підписала необхідний для конкурсу контракт, тому не зможе представляти країну на міжнародному співочому шоу. Угоду з НСТУ запропонували підписати іншим учасникам, які у національному відборі посіли друге і третє місця. Однак музиканти відмовилися від цієї можливості, тож Україна не боротиметься за перемогу у конкурсі.

Зважаючи на те, що наша країна не представить власного учасника, українці не матимуть права голосувати за інших конкурсантів. Однак національне телебачення транслюватиме шоу, тому всі бажаючі побачать Євробачення у прямому ефірі.

У Національній суспільній телерадіокомпанії заявили про свою вину у провалі участі України у Євробаченні-2019. Крім того, стало відомо, Україна може не потрапити на музичний конкурс і наступного року – за умови, якщо у ньому переможе представник з Росії. Як відомо, у процесі підписання контракту, необхідного для участі у Євробаченні, Maruv не погодилася пристати на деякі умови договору. Вона назвала їх кабальними і відмовилася від участі у міжнародному конкурсі.

Олександр Володимирович Петровський нагороджений Орденом Святого Архістратига Михаїла І – го ступеня.
Напередодні свята Великодня, сьогодні 23 квітня, на запрошення Почесного патріарха   Філарета, у столиці нашої держави відбулося нагородження Олександра Володимировича Петровського...
ВІТАЄМО ОЛЕКСАНДРА ВОЛОДИМИРОВИЧА ПЕТРОВСЬКОГО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ !
Сьогодні свій День Народження відзначає меценат, справжній патріот Дніпра та України, президент Міжнародного благодійного фонду «Солідарність» - Олександр Володимирович...
Інформаційні війни Україна – Росія!
В Інформаційному агентстві «Україна Інформ» відбулись Громадські слухання на тему: Інформаційні війни Україна – Росія! 1. Проблема: шляхом висвітлення неправдивої...
ТОМОС. Програма Особливий погляд ( 5 канал).
https://www.youtube.com/watch?v=CZGB5q_U_30&feature=youtu.be
ССО продемонстрували полігонну базу підготовки
Командування ССО  поділилось напрацюваннями з колегами військової розвідки СВ ЗС України щодо формування та розвитку навчально-матеріальної бази полігону.