Святослав Вакарчук іде у велику політику

Святослав Вакарчук іде у велику політику
113103 ПЕРЕГЛЯДІВ

Відомий український музикант Святослав Вакарчук  оголосив про поновлення своєї політичної кар’єри. Співак вбачає необхідність у терміновій зміні політичного курсу держави. З цієї причини Вакарчук прийняв рішення про створення власної партії, з якою він піде на майбутні парламентські вибори.

16 травня Святослав Вакарчук зробив офіційну заяву щодо відновлення свого політичного шляху. Лідер гурту «Океан Ельзи» зізнався у власному розчаруванні політичною ситуацією, що склалася в Україні. Він порівнює існуючу дійсність з токсичним болотом: як заявив Вакарчук суспільство потерпає від дій старої політики, яка зсередини роз’їдає країну. Головна на сьогодні мета, на думку рок-музиканта – перемога не лише над зовнішнім, а й над внутрішнім ворогом, який є не менш небезпечним. Саме для цього Святослав Вакарчук започатковує власну політичну силу – партію «Голос», яка братиму участь у цьогорічних виборах до Верховної Ради.

Святослав Вакарчук уже представив основних членів своєї команди. Усі вони – молоді вихідці з різних галузей діяльності, які прагнуть змін. Серед членів команди – колишній заступник міністра економіки Юлія Клименко, доктор медичних наук Юрій Соколов, активіст, який раніше очолював правління антикорупційної компанії  Ярослав Юрчишин, актор і режисер Андрій Шараскін, а також волонтер і активіст Соломія Бобровська. Як відомо, Вакарчук відмовився подавати свою кандидатур на президентські вибори, однак згодом вирішив спробувати себе у політиці, оскільки вважає за необхідне змінити та удосконалити політичну культуру в Україні.

Теги: Вакарчук,вибори,партія,голос,політика,парламент

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео