Новини України: Джордж Клуні перед мільйонами телеглядачів зізнався в коханні своїй дружині Амаль

Новини України: Джордж Клуні перед мільйонами телеглядачів зізнався в коханні своїй дружині Амаль
79481 ПЕРЕГЛЯДІВ

У неділю, 11 січня 2015 року, в Лос-Анджелесі відбулася церемонія вручення премії «Золотий глобус», яка вручається щороку за досягнення в галузі телебачення та кінематографу. Вона за своєю значимістю поступається тільки «Оскару».


У неділю, 11 січня 2015 року, в Лос-Анджелесі відбулася церемонія вручення премії «Золотий глобус», яка вручається щороку за досягнення в галузі телебачення та кінематографу. Вона за своєю значимістю поступається тільки «Оскару».
Вже третій рік поспіль церемонію вели комедійні акторки Емі Поелер та Тіна Фей. Під час ефіру вони за словом в кишеню не лізли.
У центрі уваги опинився відомий актор Джордж Клуні, який прийшов на вручення разом зі своєю дружиною Амаль. Репортери, які були на святі, відразу звернули увагу, що відомий режисер і актор був у тому костюмі, який він одів в день весілля. Але про одяг незабаром всі забули, так як з’явилася нові теми для пліток. Джордж Клуні удостоївся премії Сесіля де Мілля за внесок у кінематограф. Відомо, що, оголошуючи його вихід, ведуча Тіна Фей вирішила трохи пожартувати. «Амаль - юрист, який відстоює права людини і яка працювала у компанії "Енрон". Також вона була радницею Кофі Анана та працювала з комісією військових злочинів у секторі Газа. І ми нагороджуємо сьогодні ввечері її ... чоловіка »
Важко здогадатися, що збирався сказати в своїй промові Джордж Клуні, але промова ведучої зробило свою справу. Серцеїд з незмінною посмішкою щиро заявив: «Це дуже дивовижно, коли знаходиш свою другу половинку, і ця жінка виявляється ще краще того ідеалу, якого шукав все життя. Моя дорога Амаль, я не знаю, яка алхімія звела нас, але я дуже пишаюся, що я є твоїм чоловіком!». Це зізнання в коханні стало відповіддю на всі чутки, які неодноразово з’являлися в західній пресі на початку 2015 року про те, що Амаль і Джордж Клуні на межі розлучення. Також була версія, що дружина ревнує Джорджа до інших жінок, з якими він співпрацює, і особливо до акторки Сандри Буллок.
Одним з найбільш чуттєвих моментів церемонії вручення стала промова Майкла Кітона, якого нагородили «Золотим глобус» у номінації «Кращий комедійний актор». Він виконав головну роль у «Бердмені». Він представився справжнім ім’ям - Майклом Джоном Дугласом і назвав себе «молодший з семи дітей». С сльозами на очах актор розповів, як його мати ледве встигла зайти до лікарні в день його народження, але там в той день не виявилося місць і тому вона народила його у вестибюлі. Майкл присвятив першу свою нагороду матері та сину, якого він називає своїм найкращим другом.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео