Новини України: Меттью Перрі розвіяв чутки про продовження телесеріалу «Друзі»

Новини України: Меттью Перрі розвіяв чутки про продовження телесеріалу «Друзі»
105914 ПЕРЕГЛЯДІВ

Вже скоро Меттью Перрі з’явиться на телеекранах в ситкомі каналу CBS.


Вже скоро Меттью Перрі з’явиться на телеекранах в ситкомі каналу CBS. Місцевому виданню E! Online вдалося взяти у нього інтерв’ю та задати питання про його плани на майбутнє і про серіал «Друзі», в якому він виконав роль Чендлера. Перрі також розвіяв чутки про те, що найближчим часом команда проекту збирається возз’єднатися і випустити спеціальний епізод комедійного серіалу.
Меттью Перрі вважає, що легендарний серіал «Друзі» повністю змінив його життя на краще: «Я навіть уявити не міг, наскільки популярними стала серіал «Друзі». Я не замислювався про майбутнє тоді і не міг передбачити, що я буду причетний до масштабного проекту. Я впевнений, що успіх легендарних «Друзів» не зможе повторити ніякий серіал, так як телебачення тепер інше. Воно змінилося в гіршу сторону».
Незважаючи на безліч пліток про те, що команда телесеріалу найближчим часом планує зняти епізод-возз’єднання головних героїв «Друзів», на даний момент ніяких фактів, які підтверджують цей факт, немає.
Меттью, на відміну від колеги Дженніфер Еністон вважає, що шансів на те, що вони зберуться, досить мало: «Постійно ходять чутки про возз’єднання «Друзів», але реальних дій для цього ніхто не робить. Ми з командою періодично намагаємося зібратися хоча б пообідати, але це рідко вдається реалізувати. У телесеріалі ми розповіли всі історії, які збиралися відзняти, а їх було аж 237 штук».

Крім Меттью в телесеріалі «Друзі» також знялися: Кортні Кокс, Метт Леблан, Дженніфер Еністон, Девід Швіммер та Ліза Кудроу.
У майбутньому Меттью можна буде побачити в серіалі «Дивна парочка» (в оригіналі The Odd Couple). Відомо, що прем’єра відбудеться вже скоро, 19 лютого. У Лізи Кудроу є власний серіал, що має назву «Веб-терапія», її можна побачити також в серіалі «Скандал». Кортні знімається в «Місто хижачок», а Метт грає в телешоу «Епізоди». Про його персонажа був знятий ще один серіал - «Джоуї», але на даний момент його закрили. Дженніфер Еністон тепер дуже популярна і з’являється частенько у великому кіно. Нещодавно відбулася прем’єра другої частини комедії «Нестерпні боси», в якій вона зіграла головну роль.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео