Новини України: 500 співробітників студії DreamWorks Animation залишаться без роботи

Новини України: 500 співробітників студії DreamWorks Animation залишаться без роботи
53106 ПЕРЕГЛЯДІВ

Студія DreamWorks Animation відома своїми фільмами «Мадагаскар», «Шрек» та «Кунг-фу панда» скоротить в цьому році 500 співробітників з усіх підрозділів.


Студія DreamWorks Animation відома своїми фільмами «Мадагаскар», «Шрек» та «Кунг-фу панда» скоротить в цьому році 500 співробітників з усіх підрозділів. Про це повідомляє Variety. Таке рішення пов’язане з рядом невдач в прокаті мультфільмів. По перереднім даним, більшу частину звільнених складуть саме художники-аніматори. Як відзначають працівники видання, в рамках оптимізації бюджету та реорганізації DreamWorks Animation планує скоротити кількість картин в рік з трьох до двох. Також просочилася інформація, що в наступні роки студія вже визначилася з роботою. Працівники зосередиться на таких 6 стрічках: третя частина «Кунг-фу панда» має вийти в березні 2016 року, «Тролі» в листопад 2016, Boss Baby в січні 2017 року, друга частина «Сімейка Крудс » вийде в грудні 2017, «Larrikins» в лютому 2018 і третя частина «Як приручити дракона» зяаиться на полицях прокатів в липні 2018.
За словами директора DreamWorks Animation Джеффрі Катценберга, така реструктуризація компанії має істотно поліпшити показники студії та підвищити якість нових мультфільмів. «Мій час, моя енергія та увага сфокусована тільки на блокбастерах. І в нашій компанії мають працювати тільки найкращі знавці свого діла. Анімація являється ядром і пріоритетом DreamWorks», - підкреслив він.
У листопаді минулого року відомий виробник іграшок для дітей «Hasbro» проявив великий інтерес до студії. Подейкують, що відбудеться злиття двох крупних корпорацій. Однак сам Hasbro заявив, що він не буде співпрацювати та купувати DWA. Восени багато ЗМІ писало, що Катценберг активно шукає бізнесс-партнера, разом з яким вони провели б реструктуризацію компанії. Низка невдач за картини «Пригоди містера Пібоді» та «Турбо» відчутно погіршили статус студії. Але друга частина мультфільму «Як приручити дракона», який з’явився на полицях прокату влітку минулого року трохи поліпшив ситуацію DreamWorks Animation.
Студія DWA выдокремилася від DreamWorks Pictures ще в 2004 році. Її самими прибутковими проектами стали «Мадагаскар», «Шрек», «Кунг-фу панда», «Сімейка Крудсів», «Як приручити дракона» та «Кіт у чоботях». Студія випустила всього 29 повнометражних мультфільмів.

 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео