Новини України: Дакота Джонсон - головна героїня "50 відтінків сірого" розповіла про своє життя

Новини  України: Дакота Джонсон - головна героїня "50 відтінків сірого" розповіла про своє життя
132453 ПЕРЕГЛЯДІВ

Як виявилося, актриса мріє розводити на тихій фермі коней.


Як виявилося, актриса мріє розводити на тихій фермі коней. Дакота з’явилася на обкладинці журналу «Vogue». Кіноробота 25-річної актриси за роль Анастейші у "П’ятдесят відтінків сірого" зробила її популярною та знаменитою. Дакота розповіла про цей скандальний проект і про те, що вже стомилася від уваги фанатів та висловила бажання усамітнитися на якійсь тихій фермі і там розводити коней. Про свою популярність вона висловилася так: "Я частенько задумовуюся про анонімність, ступінь якої з кожним днем скорочується. І це лякає мене, тому що велика частина мене хотіла б жити на власному ранчо, виховуючи там дітей і розводячи коней і курей. Але я займуся цим в будь-якому випадку ".
Про "П’ятдесят відтінків сірого" вона сказала: "Це найбожевільніший проект, в якому я брала участь. Раніше я не пробувала нічого подібного. Це лякало мене спочатку,але повністю захопило мене"
Режисер Тейлор-Джонсон культової стрічки про прослуховування Дакоти Джонсон на роль Анастейші висловився так: "Вона нас відразу повністю збентежила. Вона на всі 100% розуміла всі нюанси уривка, точно знала, де потрібно зіграти тонко й дуже акуратно. Дакота грала настільки крихко і вразливо, що змусила нас відчути, що в майбутньому її чекає тріумф ".
Також вона в інтерв’ю повідомила, що заборонила своїй мамі дивитися "П’ятдесят відтінків сірого" з її участю. В інтерв’ю TMZ Мелані Гріффіт сказала, що дочка просила її не робити цього: "Я не буду дивитися, так як моя донька не хоче, щоб саме я це бачила еротичні сцени з її участю і мені здається не правильним робити це без її згоди".
Раніше Дон Джонсон – тато Дакоти, який відомий роллю Неша Бріджеса висказався, що він не буде дивитися еротичний фільм з участю доньки. 64-річний актор так пояснив: "Акторство - це сімейна справа. Всі ми знімаємось із великим задоволенням, і я певен, що у ношої Дакоти все неодмінно вийде. Але я вважаю недоречним дивитися, в якому моя донька займається любов’ю з кимось. Хоча я впевнений, що фільм буде дуже захоплюючим ". "Я говорю як гордий батько за доньку і одночасно досвідчений професіонал. Моя Дакота є обдарованою актрисою і " П’ятдесят відтінків сірого" є тільки першою вдалою сходинкою у її кар’єрі.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео