Новини України: Серіали "Імперія", "Готем" та "Бруклін 9-9" продовжили на новий сезон

Новини України: Серіали "Імперія", "Готем" та "Бруклін 9-9" продовжили на новий сезон
132532 ПЕРЕГЛЯДІВ

На днях кабельний канал «Fox» оголосив про продовження трьох ранніх серіалів, причому одне із них - дуже раннє.


На днях кабельний канал «Fox» оголосив про продовження трьох ранніх серіалів, причому одне із них - дуже раннє. Як і очікували, "Gotham" продовжений на 2 сезон, а "Brooklyn Nine-Nine" - на 3. Менш очікуваним виявилося продовження драми "Empire" на 2 сезон. Цей крок для глядачів виявився дивним, хоча з рейтингами все в порядку. Але все ж таки незвично для каналу настільки швидко подовжувати шоу, але дуже рідко таке відбувається. І коли справа стосується саме «Fox», який славиться здатністю закривати першокласні серіали, ніхто вже не дивується.
Прем’єрний епізод серіалу "Імперія" показав найвищі рейтинги серед аудиторії 18-49 років. Рейтинги другого епізоду стали ще кращими - що є великою рідкістю, особливо після проривного дебюту першої частини.
Серіал "Готем" має рейтинг 4,2 демо і майже 11 мільйонів глядачів. Рейтинг "Імперії" склав трохи більше - 5,3 демо, і 11,7 мільйонів глядачів. Рейтинги "Бруклін 9-9" ледве подолав позначку 2,7 демо.
Успіх нових сезонів серіалів є необхідним для кабельного каналу «Fox», який на початку року позбувся більше телешоу, ніж інші канали, порівнюючи з минулим роком. Якщо Fox закриє і ці телесеріали, то показувати не буде що. "Готем" пережив спад після дебюту, але згодом рейтинги знову вирівнялися. "Бруклін" тримається досить стабільно. Варто відзначити, що трьом серіалам дали зелене світло ще при правлінні колишнього шефа Кевіна Рейлі. Відомо, що його звільнили влітку минулого року і тепер він став директором TNT.
Але також є інформація, що в запасі канала «Fox» є ще декілька серіалів, які здатні вистрілити. Це - поліцейська драма "Бекстрем" з харизматичним героєм, інтригуючий ситком "Остання людина на Землі" і трилер "Уейуорд Пайнс".є ще декілька серіалів, які здатні вистрілити. Це - поліцейська драма "Бекстрем" з харизматичним героєм, інтригуючий ситком "Остання людина на Землі" і трилер "Уейуорд Пайнс".

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео