Новини України: Американські продюсери склали список головних серіалів та фільмів 2014 року

Новини України: Американські продюсери склали список головних серіалів та фільмів 2014 року
26591 ПЕРЕГЛЯДІВ

Головним тріумфатором минулого року став фільм «Бердмен».


Головним тріумфатором минулого року став фільм «Бердмен». Прогнозували, що фаворитом премії стане «Отроцтво» режисера Річарда Лінклейтера. Результати шокували публіку і голосування все ж таки не підтвердили прогнози. Нагадаємо, що премія Гільдії продюсерів США має вагоме значення, так як на протязі семи років фільм року за версією продюсерів США незмінно отримував «Оскар» за кращий фільм року. Але на відміну від премії «Оскара», продюсери Сполучених Штатів Америки нагороджують тільки «кращих» в цілому і немає поділу на спец ефекти, сценарій, режисуру та акторську гру.
Фільм «Отроцтво», який став переможцем «Золотого глобуса», був головним претендентом на цю нагороду, однак приз дістався стрічці Алехандро Гонсалеса Іньярріту «Бердмен», що зробило боротьбу за головний приз «Оскару» ще гострішою. Позаду «Бёрдмен» залишив такі хороші фільми як: «Готель« Гранд Будапешт»», «Зникла» та «Снайпера».
Кращий анімаційним фільмом визнали «Лего». Йому вдалося обійти «Місто героїв» розробки компанії «Disney» та творіння «DreamWorks» - «Як приручити дракона 2». Такий результат був дуже несподіваний, адже загальновизнаний хіт на «Золотому глобусі» програв і не отримав, навіть, номінацію на «Оскар». Таке рішення стало найбільш обговорюваним.
Кращим драматичним серіалом визнали критики США «У всі тяжкі». Цей серіал завершився в минулому році, тому те, що саме він отримав цю премію, було очевидним.
Кращим комедійний серіал є «Помаранчевий - хіт сезону». Цьому телешоу вдалося обійти «Теорію великого вибуху» та «Американську сімейку». Відомо, що на «Золотому глобусі» він нагород не здобув. «Оскар» телепроекти не нагороджує.
Найкращим міні-серіалом американські продюсери США визнали «Фарго». Він заснований на фільмі братів Коенів, що має однойменну назву. Серіал з Мартіном Фриманом з першого сезону став лауреатом премії «Золотого глобуса», а також удостоївся премії Гільдії продюсерів. Ця нагорода демонструє рідкісний збіг результатів обох премій. У номінації йому вдалося подолати «Шерлока» з Мартіном Фриманом.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео