Новини України: Відомий грецький співак Деміс Руссос в ніч на понеділок пішов із життя у віці 68 рок

Новини України: Відомий грецький співак Деміс Руссос в ніч на понеділок пішов із життя у віці 68 рок
106010 ПЕРЕГЛЯДІВ

Деміс Руссос (справжнє його ім’я Артеміос Руссос) народився влітку 1946 року в місті Олександрії в Египті, де його батько працював архітектором за контрактом.


Деміс Руссос (справжнє його ім’я Артеміос Руссос) народився влітку 1946 року в місті Олександрії в Египті, де його батько працював архітектором за контрактом. Сім’я Деміса Руссос була музичною, мати була співачкою, а його батько грав на гітарі.
У 50-х роках через Суецьку кризу забезпечена родина Руcсос вирішила залишити все майно і повернутися до рідної Греції.
Деміс здобув освіту в Музичному коледжі в Афінах, де вчився грати на органі, трубі та контрабасі. У середині 60-х років грав і у різних групах у готелях та на кораблях, розважаючи туристів. У цих групах він виступав трубачом або басистом. Але тільки в групі «We Five» Деміс продемонструвати співочі здібності.
Разом з іншими музикантами Денім Руссос заснував «Aphrodite’s Child», а після військового перевороту в 1968 році група оселилася в Парижі, де прославилася завдяки пісні «Rain&Tears». Через 3 роки Деміс вирішивши покинути гурт і зайнятися сольною кар’єрою. Відомо, що перший сольний альбом, що має назву «On The Greek Side Of My Mind» вийшов восени 1971 року, в через півроку вийшов другий сингл «No Way Out», який зазнав невдачі. Але третій сингл «My Reason» Деніма став світовим хітом 1972 року.
Наступний сольний альбом записаний у 1973 року. Саме тоді Деміс Руссос опинився на вершині кар’єрного успіху та виступав по вьому світу з концертами. Через рік під час першого концерту в нідерландському залі «Ahoy» в Роттердамі він виконав вперше сингл «Someday Somewhere», а ще через рік три альбоми «Souvenirs», «Руссоса Forever And Ever» та «My Only Fascination» очолили десятку найкращих альбомів в Англії.
У 70-х роках популярність Деніма Руссоса була настільки велика, що його ім’я за кількістю проданих записів потрапило до Книги Гіннесса.
У липні 1985 він, будучи дико знаменитим, летів до Риму на літаку і був захоплений терористами разом з іншими пассажирами. Деміса Руссоса тиждень протримали у Бейруті у полоні.
Всього на його рахунку трохи менше 30 пластинок, які й дотепер користуються популярністю по усьому світі. Артист майже завжди гастролював і концерти з його участю збирали величезну публіку в багатьох країнах світу. Співак також відомий як автор бестселерів. Найвідомішою є книга, що має назву "Як я зміг схуднути", в якій Денім Руссос розповів про фантастичну методику схуднення, якою сам користувався. Вночі 26 січня Деміс Руссос пішов з цього світу. Він три рази був одружений і має сина Сірілл та доньку Емілі.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео