Новини України: Розкрито деталі сьомої частини фільму «Зоряні війни»

Новини України: Розкрито деталі сьомої частини фільму «Зоряні війни»
238253 ПЕРЕГЛЯДІВ

Поки фанати «Зоряних війн» чекають продовження космічної саги, яка має відбутися взимку 2015 року, в соціальних мережах активно обговорюють сценарій сьомої частини захоплюючого фільму.


Поки фанати «Зоряних війн» чекають продовження космічної саги, яка має відбутися взимку 2015 року, в соціальних мережах активно обговорюють сценарій сьомої частини захоплюючого фільму. Раніше студія «Disney» повідомила, що паралельно з основною історією розкриється декілька паралельних. Режисером першого спін-оффу «Зоряних війн» (тобто сюжетного відгалуження), був призначений Гарет Едвардс, який відомий через «Годзіллу» та «Монстрів».
Ранні чутки про продовження стверджували, що новий епізод «Зоряних війн», прем’єра якої відбудеться 16 грудня, розповість про Боба Фетті або Хані Соло. Але джерело «Latino Review» повідомило, що сюжет сконцентрується навколо цих обох персонажів. У VI епізоді класичної кінотрилогії Фетт зі стараннями Хана Соло вилучив сарлак, під час чого він, ніби, помер. Тому враховуючи цей факт, припускають, що в спін-офф мова піде про події, які сталися ще до його смерті. Або виявитися, що він все таки не помер і живий.
Також відомо, що горить бажанням з’явитися в сюжетному відгалуженні і Юен МакГрегор, який зіграв Обі-Вана у першому, другому та третьому епізодах. Але за інформацією, яку надали «MTV News», з актором на даний момент ще ніхто не говорив на рахунок цього. Ймовірно, студія чекає зручного моменту або не пропонуватиме акторові МакГрегору цю роль. За словами самого актора, він не може припустити, куди може завести фантазія сценаристів і як взагалі можна пов’язати з новим світом його персонажа.
Згідно з інформацією «Makingstarwars», зйомки першого сюжетного відгалуження почнуться в Мексиці на майданчику, де вже знімалися сцени фільму «Зоряні війни». Подейкують, що для сьомої частини студія запланувала більше натурних зйомок, ніж було у попередніх епізодах.
Що ж стосується головної історії, то кінокомпанія «Disney» обіцяє ще три повноцінних частин фільму. По їх інформації, «Пробудження сили» знята і тепер знаходиться на стадії обробки, а дві інших знімуть пізніше.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео