Новини України: Бенедикт Камбербетч вибачився за свою нерозважливу репліку в інтерв’ю

211760 ПЕРЕГЛЯДІВ

Номінований на Оскар британський актор Бенедикт Камбербетч вибачився за свої слова, сказані в інтерв’ю Тавіса Смайлі: «Я думаю, що оскільки «кольорові» актори йдуть, у Великобританії стає дійсно важко і багато хто з моїх друзів мають більше можливостей у США, ніж у Великобританії і це те, що нам потрібно змінити».


Номінований на Оскар британський актор Бенедикт Камбербетч вибачився за свої слова, сказані в інтерв’ю Тавіса Смайлі: «Я думаю, що оскільки «кольорові» актори йдуть, у Великобританії стає дійсно важко і багато хто з моїх друзів мають більше можливостей у США, ніж у Великобританії і це те, що нам потрібно змінити». Терміном «кольорові» зірка Шерлока намагався замінити слово «темношкірі», тому його слова були розкритиковані деякими дописувачами в Twitter і названі «бездушними». Бенедикт у коментарях з приводу цього інциденту назвав себе «ідіотом». Він пояснив це тим, що не підібрав правильного слова. Проте сам Тавіс Смайлі, який є афроамериканцем, захищав актора: «Ті, хто бачив інтерв’ю Бенедикта Камбербетча, знають, він відчуває, що «кольорові актори» недостатньо представлені в Голівуді».
Камбербетч, який з’явився у шоу Смайлі, щоб обговорити його номінацію на Оскар за роль у фільмі «Імітаційна гра», високо оцінив зусилля Ленні Генрі, темношкірого британського актора і коміка, який запустив кампанію з метою забезпечити національним меншинам більший вплив у британських ЗМІ. «Щось пішло не так. Ми (британці) не надто презентуємо в своїй культурі різні раси. Тому зрозуміло, що судячи з міграційних потоків, у США є більше можливостей для людей різних національностей, ніж у Великобританії», - сказав Камбербетч.
Антирасистські компанії у Великобританії засудили використання «застарілих» слів актором, проте похвалили його за увагу до важливого питання в індустрії кіно. Камбербетч опублікував заяву в журналі «People»: «Я надзвичайно шкодую про те, що використав застарілу термінологію. Я приношу свої щирі вибачення і не шукаю жодного виправдання тому, що повів себе як ідіот. Найбільший сором цього інциденту це те, що я саме говорив про расову нерівність і області мистецької індустрії в Британії. Ви можете бути впевнені, що я жалкую за те, що скривдив людей. Я прошу вибачення у тих, кого образив цим бездумним використанням ненормативної лексики».

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео