Новини України: Закінчився фестиваль «Кюстендорфі» Еміра Кустуріца

Новини України: Закінчився фестиваль «Кюстендорфі» Еміра Кустуріца
26588 ПЕРЕГЛЯДІВ

У сербському містечку Дрвенград на днях завершився фестиваль «Кюстендорф», який проводиться вже восьмий раз.


У сербському містечку Дрвенград на днях завершився фестиваль «Кюстендорф», який проводиться вже восьмий раз. Його організовував режисер Емір Кустуріца. Як уже повідомлялося раніше, відкриття фестивалю пройшло 21 січня. У перший день Кустуріца зустрічав своїх гостей хлібом-сіллю та чаркою сербського напою - ракії (тобто фруктової горілки). Захід, як завжди, пройшов у домашній обстановці. Будинок, в якому проходив кінофестиваль, побудований у горах, біля кордону з Боснією. Він призначався для зйомок фільму, який має назву «Життя як диво», а тепер є культурно-освітнім центром Дрвенграда і одночасно резиденцією знаменитого кінорежисера Еміра Кустуріци. Все в будинку підкреслює антіголлівудскій характер заходу. Відомо, що червона доріжка, метелики та смокінги офіційно під забороною. А якщо хтось випадково у розмові вжив англіцизм, то ризикує попасти під насміх господаря, який є дворазовим володарем «пальмової гілки» кінофестивалю в Каннах. Подейкують, що десь під горою є прориті ходи. Подолати сотні верст здатні тільки справжні друзі – це ті, що знаються в нестандартному кіно і поділяють мої цінності. Також відомо, що емблемою восьмого фестивалю Еміла Кустуріци є вовк, який власною силою зупиняє потяг.
Режисер Альфонсо Куарон, який отримав «Оскар», поділився думкою про те, який сенс вкладений в цю емблему: «Вовк завжди буде спереді потягу, а поїзд – це лише бранець інерції. Вовк бігає там, де йому заманеться».
Завданням кінофестивалю Емір вважає можливість звести відомих і початківців кінематографістів. Як виявилося, це йому вдається. В конкурсну програму 2015 року увійшли роботи початкових режисерів. Метри демонстрували проекти поза конкурсом. На «Кюстендорфі» були показані такі фільми: «Сонячний удар» режисера Микити Михалкова та фільм Олексія Тряпіцина «Білі ночі листоноші». Потім провели майстер-класи.
А в основну програму увійшли 17 короткометражних. Увечері 26 січня 2015 року підвели підсумки кінофестивалю. Як виявилося, «Золоте яйце» - головний приз фестивалю «Кюстендорф» дістався фільму «Стелла Маріс», режисером якого є Джакомо Абруццезе. Друге місце, тобто «Срібне яйце» отримав Марко Сопич за «Сумку». Володарем «Бронзового яйця» став Гутмундур Арнар Гудмундсон за фільм «Долина китів».

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео