Оголошений список номінантів на французьку премію «Сезар»

Оголошений список номінантів на французьку премію «Сезар»
26841 ПЕРЕГЛЯДІВ

Французька академія мистецтв вручає власну премію ще з 1976 року. 


Французька академія мистецтв вручає власну премію ще з 1976 року. Її називають також французьким «Оскаром». Традиційно вручення відбувається в стандартних номінаціях, яких налічується приблизно 20. Відомо, що 40-ва церемонія вручення «Сезара» відбудеться 20 лютого 2015 року.
Французькі кіноакадеміки вже оголосили список номінантів за підсумками 2014 року. Лідером за кількістю номінацій стала стрічка Бертрана Бонелло «Сен Лоран. Стиль - це я», далі йде фільм Тома Калье «Винищувачі» та « Тімбукту» режисера Абдерахмана Сіссако. За ним з кількістю сім номінацій стрічка «Ів Сен Лоран» Джаліля Леспера.
За кращий фільм боротимуться «Винищувачі», «Хлопчики зі Сходу», «Сім’я Білизна», «Гіппократ», «Сен Лоран. Стиль - це я », «Зільсер-Марія» та «Тімбукту».
Серед режисерів Тома Кайлі, Селіна Сьямма, Робена Кампільо, Тома Лілті, Бертрана Бонелло, Олів’є Ассайас та Абдеррахмана Сіссако визначать найкращого.
Серед претендентів на «Сезар» за кращого актора є: Нільс Арструп, Гійом Кане, Франсуа Дамьенс, Ромен Дюріс, Венсан Лакост, П’єр Ніньє та Гаспар Ульєль, а кращим актором другого плану стано один із списку: Ерік Ельмосніно, Гійом Гальен, Луї Гаррель, Реда Катеб та Жеремі Реньє.
За премію «Краща актриса» поборються Жюльєт Бінош, Маріон Котійяр, Катрін Деньов, Адель Енель, Сандрін Киберлен та Карін Віар.
Серед домінантів на «Краща актриса другого плану» є: Маріанна Денікур, Клод Жанзак, Ізія Іжелен, Шарлотта Ле Бон та Крістен Стюарт.
Також визначиться «Кращий іноземний фільм». Претендентами на отримання є: «Отроцтво», «Дванадцять років рабства», «Два дні, одна ніч», «Мамочка», «Готель" Гранд Будапешт "», «Іда» та «Зимова сплячка»

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео