Донька Вітні Х’юстон знаходиться у важкому стані

Донька Вітні Х’юстон знаходиться у важкому стані
158976 ПЕРЕГЛЯДІВ

Боббі Крістіна - донька Вітні Х’юстон була доставлена в одну із лікарень без свідомості.


Боббі Крістіна - донька Вітні Х’юстон була доставлена в одну із лікарень без свідомості. Відомо, що до того вона захлинулася водою у власній ванні. Лікарям вдалося її врятувати, але 25-річна жінка тепер перебуває в штучній комі. Про це повідомив журналістам її теперішній чоловік Нік Гордон.
Із його слів, Нік знайшов Боббі, яка лежала у ванні обличчям вниз. Сталося це 31 січня, десь після 10 години ранку. Тепер місцева поліція з’ясовує всі обставини дивного інциденту та опитує родичів і друзів Христини.
Нік повідомив, що у ванну кімнату зайшов разом із приятелем, коли вони не знайшли Боббі в кімнатах. Все це відбулося в тому будинку, де Христина раніше жила з матір’ю. Нік жив із ними 13 років. Уїтні виховувала Ніка. Боббі та Нік росли як брат і сестра, але після трагічної смерті матері між молодими людьми виникло нове почуття, і рік назад вони одружилися.
Гордон з упевненістю стверджує, що в особистому житті у них було все в порядку. І він гадки не має, що сталося в ту суботу. Я впевнений, що це якась випадковість. Період із дня смерті матері і до кінця лютого для Боббі став дуже важким. Нагадаємо, що 11 лютого 2012 Вітні потонула у ванні готелю. Її знайшли за декілька годин до того, як вона мала виступати на церемонії вручення «Греммі». Тіло співачки знайшли в точно такому стані, як і тіло дочки 31 січня.
Проведене розслідування встановило, що Уїтні Х’юстон в день смерті прийняла дозу наркотиків і пила спиртне. Поліція зробила висновок, що Х’юстон не хотіла покінчити з собою. Але суміш наркотичних речовин та алкоголю зробили своє - співачка заснула і захлинулася водою.
Всі близькі Боббі запевняють, що вона ніколи не приймала наркотиків і практично не вживає алкогольні напої. Поки працівники поліції не повідомили, чи були вони в крові дочки знаменитої Вітні Х’юстон. У лікарню приїхав батько Христини, а також актор Тайлер Перрі. Тепер вони чергують в її палаті. Нік також знаходиться біля неї.
Поліція повідомила, що він врятував свою дружину. Гордон витягнув її тіло з ванни і не розгубився - зробив штучне дихання, поки приятель викликав швидку. Лікарі заявили, що він чудово впорався. Коли лікарі прибули, Крістіна вже дихала самостійно.
Відомо, що перед цим інцидентом дочка Х’юстон працювала над записом дебютного альбому. Вона дуже багато часу присвячувала йому та кожний день займалася вокалом з педагогом.
Поліцію насторожує тільки один момент в цій історії - 23 січня 2015 року був здійснений виклик патрульних в будинок, в якому живуть Крістіна і Нік. Той, хто дзвонив сказав, що подружжя б’ється. Але приїхавши, працівники поліції нікого в будинку не знайшли. Тоді вирішили, що дзвінок зробив телефонний хуліган.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео