Культурна сфера: говоримо про шоу-бізнес, як виток мистецтва

Культурна сфера: говоримо про шоу-бізнес, як виток мистецтва
22018 ПЕРЕГЛЯДІВ

Культурна система кожної країни - це довгий шлях витоків мистецтва, які й складають цілісну систему з властивими їм ознаками. В результаті системного аналізу можна прогнозувати та вивчати стан та перспективи культурного наповнення. Українці все більше прагнуть бути культурно обізнаними: відвідувати філармонії України, відриватися на повну на концертах українських музикантів або ж гармонійно зливатися воєдино з світом поетичних вечорів.
Як показує практика, наша країна співуча. Українці люблять співати, а Україна багата на яскраві голоси та талановитих артистів.
Як тільки Україна здобула незалежність, українська пісня залунала. Почала розвиватися культурна сфера, українська естрада, яка зараз є однією із складових культури сучасного суспільства, так званий шоу-бізнес. Шоу-бізнес- це свого роду індустрія розваг, яка потребує видовищності, масовості та прибутку. Ця сфера культури включає в себе не лише привернення аудиторії красивою картинкою зі сцени, а й велика робота не одного відомого продюсера, який отримує чималі за це гроші. Шоу-бізнес розвивається в певному соціокультурному контексті та відбивається на розвитку культури в цілому.
Українські артисти відкрили нашу країну світу, завоювали прихильність серед іноземців та створили імідж України. Багато хто з артистів розпочинали свій шлях ще в далеких 90-х, проте й зараз залишилися на кораблі української естради та гідно стоять поряд з конкурентами. Наприклад, маловідома на той час українська співачка Ірина Білик разом із популярними в майбутньому групами - “ВВ”, “Брати Гадюкіни”, “Кому вниз” на фестивалі "Чернона Рута"прославляли українську пісню. Бурхливі-90 давали можливість молодим виконавцям прославляти себе та українську культуру на подібних фестивалях, зпричиною цього ставала відсутність доступу до радіо та телебачення.
Потужний прорив шоу-бізнесу в культурній сфері ознаменувався початком 2002 року, коли на телебаченні з’являється “М1” - головне джерело музики. Всі продюсери того часу прагнуть отримати доступ до права бути на екрані цього каналу. Артисти починають завойовувати аудиторію яскравими образами,нестандартними підходами до музики.
Однак найбільший прорив у музиці увійшов в історію України 16 травня 2004 року. Виконавиця Руслана з піснею "Дикі танці" виграла "Євробачення". Особливо було приємно, що саме ця музика прославила Україну. Адже"Дикі танці" увібрала всю дивовижу українських народних мотивів. У 2007 році Європу підкорила Вєрка Сердючка, яка зайняла на “Євробаченні” друге місце, також другою через рік була Ані Лорак. А в 2016 році на "Євробаченні" перемогла українська виконавиця кримськотатарського походження Джамала з піснею "1944" що розповідає про масову депортацію кримськотатарського народу до Середньої Азії 1944 року. Знову ж створюється імідж країни та відбувається проголошення української пісні.
Культурну сферу створюють й інші виконавці: гурт "Океан Ельзі", "NK", Тіна Кароль, Дан Балан і т.д. Україні є ким пишатися, українська пісня звучить серед народу і прославляє своїх героїв.
Варто лише аби популярні виконавці залишалися на своїй землі, а не линули в інші країни. До прикладу, щедро приймає Росія. Українських виконавців приваблює хороший музичний ринок та чітка державна політика у сфері культури та інформаційної безпеки.

Теги: Шоу-бізнес

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео