Явище Product Placement в Україні та в музичних кліпах

Явище Product Placement в Україні та в музичних кліпах
21139 ПЕРЕГЛЯДІВ

Product Placement найбільш перспективна технологія рекламної діяльності. На сьогодні цей вид реклами набув широкого значення в медійному просторі. Тож рекламодавці почали розрізняти підвиди цієї технології. А саме візуальний, коли глядачі безпосередньо бачать продукт або його марку; вербальний - глядач чує, що актор або коментатор говорять у фільмі про товар(бренд); динамічний - використання товару акторами, персонажами.
Product Рlacement - це вид реклами, який набув дещо інших напрямів і використовується не тільки в кіно, серіалах, а й в пресі, музиці, на радіо, телебаченні. Це особливо цікавий метод просування товару та послуг.
У сучасних умовах, де без реклами не можливе продукування брендингу,а рекламодаці перенасичені роботою, Product Рlacement доречний. В даному випадку відтворюється емоційно-виражальна реакція споживача продукції. Носій товару відтворює близькість, значущість, цінності для споживача. Емоції, так само, як і особистісні цінності, які відтворюються в процесі споживання продукції - частина нашої підсвідомості, носієм якої є товар(бренд).
Цікаво, що перший етап Product Рlacement припадає на 30-ті роки XX століття. Це була історії про моряка Папая. З метою охорони здоров'я в США був створений персонаж моряк Папай, який з'їв консервований шпинат та отримав додаткову силу. Герой завдяки цьому переміг супротивника Блуто і завоював серце Оливкої Олії. Внаслідок дії прихованої реклами, рівень споживання шпинату в країні зріс.
Product Рlacement досить добре розвивається й в музичній сфері. Цільовою аудиторією музичних кліпів є сучасна молодь, яка займає високий відсоток у продажі товару. У кліпах Product Рlacement привертає все більшу увагу споживачів як зарубіжного, так і вітчизняного медіа-простору. Адже інформація про продукт сприймається глядачами легко та не є нав'язливою. Цей спосіб комунікації дозволяє фахівцях реклами візуально зобразити товар або продемонструвати його в тексті пісні. Реклама продукту в руках зірки або в музичному кліпи надає товару впізнаваності в два, а то й більше рази. Відеокліпи є хорошим рекламним аспектом продажу серед цільової аудиторії, адже глядач проводить асоціацію з улюбленим артистом та бажає купити той чи інший продукт. Внаслідок цього методу продажу, споживач впевнюється в якості даного товару. Музичні відеокліпи підвищують імідж та бренд продукції. Приклад, прихованої реклами в музичних кліпах спостерігаємо в пісні "Чіта-дріта" Вєрки Сердючки. У кліпі проводиться реклама горілки "Березова на бруньках". Співачка акцентує увагу на ящику з продукцією та говорить:"Дітям солоденьке, а нам – «Березову".
Варто зауважити, законодавство України включає Product Рlacement до підвиду прихованої реклами. Згідно ст. 9 п. 1. Закону України «Про рекламу», реклама має бути чітко відокремлена від іншої інформації, незалежно від форм чи способів розповсюдження, таким чином, щоб її можна було ідентифікувати як рекламу. Якщо ж в інформаційному, редакційному чи власному матеріалі увагу глядача привертає товар, певний бренд, то цей контент має бути віднесений до рубрики "Реклама" або "На правах реклами". Тож українське законодавство потурбувалося аби цей вид прихованої реклами мав право на життя, на відмінно від вітчизняного.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео