Як один фільм може змінити ціле життя: історія голосу радянського кіно Олени Дріацької

Як один фільм може змінити ціле життя: історія голосу радянського кіно Олени Дріацької
20537 ПЕРЕГЛЯДІВ

Олена Дріацька - кришталевий голос радянського кіно. Мабуть, мало хто з глядачів знає це ім'я в культурі мистецтва. Адже саме вона постійно залишалася за кадром, а голос звучав для народу. Та й знайомий він за виконанням таких пісень, що прозвучали у фільмах "Небесні ластівки", "Собака на сіні", "Д'Артаньян і три мушкетери" та в багатьох інших. Олена Дріацька з'являлася на екранах не часто, але й у неї були помітні кінороботи. До прикладу, роль Кларіче у фільмі "Труффальдіно з Бергамо" або роль у фільмі "Острів скарбів" про загін піратів, які шукають загублений колись скарб капітана Флінта. Ролі Олени Дріацької незабутні, завдяки багатогранному таланту їх виконавиці.
В житті Олени Дріацької був один цікавий випадок, який запам'ятався її на все життя. Коли її було вісім років, мамина подруга сказала, що Олена не гарна. Однак мама відповіла: "Ну, може, виросте і стане красунею?" Так і сталося, Дріацька виросла справжньою красунею. Проте слова подруги мами запали її в душу, через що Олена й залишалася більше за кадром, соромилася своєї зовнішності, хотіла завжди сховатися та й на екранах з'являтися не прагнула. В житті Дріацької було багато студійної роботи.
Закінчивши школу, Олена Дріацька вступила до музичного училища. Успішно вивчилася, отримала диплом диригента і працювала вчителькою співів, поки не зателефонував керівник ансамблю "Петрушка" і не запросив її до них в колектив. А вже у 23 роки на запрошення Володимира Воробйова, Дріацька вступила в театр музичної комедії у власному місті. Сцені Ленінградського театру Олена була вірна до 2001 року.
Паралельно зі сценою Дріацька закінчила факультет акторства Ленінградського інституту театру, музики і кінематографії. Крім роботи в театрі, Олена Дріацька виступала на різних концертних програмах, дублювала актрис у фільмах і співала за них у музичних картинах. Перша кіноробота Олени у фільмі "Небесні ластівки". На екранах зіркою була Ія Нінідзе, а за її героїню Денізу співала Олена Дріацька. Потім була роль Катаріна у фільмі "Д'Артаньян і три мушкетери", графиня Діана та її служниця Марсела у "Собаці на сіні".
Цікаво, що під час прем'єри фільму "Труффальдіно з Бергамо" в січні 1997 року Олена була на восьмому місяці вагітності. Після народження дитини, вона пішла в декрет. А повернувшись до театру, зрозуміла, що режисер не хоче з нею мати справ. Він ображався на актрису та вважав, що Олена не повинна була брати паузу в роботі саме в той час, коли кар'єра була в розпалі і зосередитися треба було на ній. Так само байдуже режисер поставився до актриси і після другого декрету. В результаті Олена позбулася всіх ролей в театрі.
Втративши роботу, Олена впала в депресію, почалися проблеми зі здоров'ям. Актриса перенесла операцію на зв'язках та втратила голос. Дріацька не могла не те що співати, а навіть розмовляти. З театру їй більше не телефонували, вона зрозуміла треба самій піти із кар'єри. Для актриси це був найважчий період життя. Вона втратила батьків, чоловік її покинув, а вона залишилася сама з маленькими дітьми. А тут ще й 90-ті роки, роботи не було, дітей нічим було годувати. Тож змушена була віддати сина чоловікові, який емігрував до Австралії.
Після тривалого лікування Олена Дріацька повернулася до театру. З 1997 року по 2001 рік вона працювала в Ленінградському театрі музичної комедії хормейстером, а потім знову повернулася до дублювання фільмів.
Проте, як важко повертатися до кар'єри, яка була колись полишена через сімейні обставини. Дивитися на фільм "Труффальдіно з Бергамо" і тільки мріяти про десятки не закінчених ролей.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео