УКРАЇНА ІНФОРМ

Модель Бар Рафаелі та її матір засудили: причини ув'язнення

Модель Бар Рафаелі та її матір засудили: причини ув'язнення

Ізраїльську модель та ведучу Євробачення Бар Рафаелі та її матір засудили до виправних робіт, сплати податків та ув'язнення. Про це стало відомо 13 вересня.
Судову справу розглядали в Тель-Авіві, родину звинуватили в ухиленні від сплати податків у сумі близько 10 мільйонів доларів та махінаціях. Як виявилося,судді розглядали справу 5 років та зібрали вдосталь інформації про модель Бар Рафаель.
За рішенням суддів родина Рафаелі повинна сплатити державі 730 тисяч доларів, повернути державі несплачені податки, модель отримала умовний термін, а от її матір ув'язнили до 16 місяців. До в'язниці мати має прибути 21 вересня, а до цього часу може бути з родиною.

При цитуванні і використанні будь-яких матеріалів в Інтернеті відкриті для пошукових систем гіперпосилання не нижче першого абзацу на «ukraine-inform.com» — обов’язкові, крім того, цитування перекладів матеріалів іноземних ЗМІ можливе лише за умови гіперпосилання на сайт ukraine-inform.com та на сайт іноземного ЗМІ. Цитування і використання матеріалів у офлайн-медіа, мобільних додатках, SmartTV можливе лише з письмової згоди "ukraine-inform.com". Матеріали з позначкою «Реклама» або з дисклеймером: “Матеріал розміщено згідно з частиною 3 статті 9 Закону України “Про рекламу” № 270/96-ВР від 03.07.1996 та Закону України “Про медіа” № 2849-IX від 31.03.2023 та на підставі Договору/рахунка.

Суб’єкт у сфері онлайн-медіа; ідентифікатор медіа – R40-05955

Суб’єкт в сфері медіа, що здійснює мовлення без використання радіочастотного спектра – ідентифікатор медіа - R10-01993

Текст і зображення на цій сторінці опубліковано на умовах Creative Commons із зазначенням авторства 4.0 міжнародна.

Мої відео