TikTok, як додаток популяризації українського виконавця

TikTok, як додаток популяризації українського виконавця
215848 ПЕРЕГЛЯДІВ

TikTok- китайський додаток, найбільша платформа по скачуванню коротких відео. У 2020- му році - найпопулярніша мережа, яка популяризувалася під час Covid-19. Ця платформа почала створювати нових зірок. Так карантинна пісня Bored In The House репера Tyga стала гімном карантину. Пісня набрала шість мільйонів переглядів на YouTube. А от молода співачка Ashnikko запустила кар’єру тік токами.
Тож TikTok- платформа, яка набирає великої популярності серед молоді та дітей. Пісні із TikTok дуже часто стають хітами й багато співаків спеціально працюють зі своєю аудиторією саме через цей додаток. Так би мовити це ще одна можливість популяризувати свою творчість.
Індустрія шоу-бізнесу прагне більше прихильників. На сьогодні додаток TikTok у відомих зірок такий же потрібний, як і акаунт у Facebook, Instagram. Українські виконавці намагаються встигати за трендами та вносити власні корективи. Платформа не вимагає від зірок фінансової плати, тож це дає можливість суперзіркам бути ближче до своїх шанувальників та ставати популярними.
Серед зірок шоу-бізнесу Настя Каменських(NK) займає почесне місце лідера, користувача TikTok. На сьогодні українська виконавиця має 900 підписників та 7 мільйонів лайків. Її пісня Elephante стала типовою, а відео під неї побували в реках. А під останню іспаномовну пісню Насті Каменських "A huevo" почали робити тренди.
Відео співачки запальні, веселі. А сама NK зачаровує фоловерів своєю зовнішністю та харизмою. Каменських на коротких відео танцює, як під свої пісні, так і під пісні інших виконавців. Відео знімає вдома, на шопінгу, під час роботи. Інколи в її коротких зйомках для TikTok появляється Потап, який допомагає та підтримує її. Загалом, виконавиця робить все аби бути популярною на цій платформі.
MamaRika активний користувач TikTok. Співачка не прогавлює ні один тренд, записує кожного дня відеоролики. А інколи й по декілька. В її мережі 12к підписників та 1,2 мільйонів лайків. Для MamaRika ця платформа стала головною у популяризації своєї творчості. Зазначимо, до її контенту долучається й чоловік Сергій Середа. Телеведучий та гуморист постійно допомагає дружині. Сімейний акаунт дещо нагадує їхній ютуб-відеоблог. Співачка наближається за рейтингами до лідерів TikTok.
Женя Мільковський — український гітарист, який входить до рок гурту "Нервы". Йому 30 років, проте контент в TikTok для молоді та напрочуд веселий. Він катається на скейті, співає пісні під гітару або записує смішні відеоролики з життя. Гітарист з лютого 2020 року зареєструвався на цій платформі, однак вже зацікавив велику аудиторію та має вдосталь лайків.
Українська співачка Тіна Кароль з'явилася на платформі TikTok в березні цього року. Тіна зрідка виходить до свого глядача. Команда менеджерів працює над наповненням контенту виконавиці. Вони беруть уже готові відео з телебачення та підлаштовують їх під тренди соціальної платформи. Тіна Кароль вважає, що TikTok-це піар-платформа.
Jerry Hell- українська виконавиця, яка стала відомою серед молоді піснею "Охрана, отмена". Її TikTok підтверджує:це справжня блогерка. Співачка веде свій акаунт виключно українською мовою, використовує фільтри додатку, співає власні пісні. Також демонструє приготування вегетаріанської їжі. Дівчина популяризує свою творчість та показує власне життя.
Юлія Саніна з гурту Hardkiss використовує TikTok не як головну платформу популярності, але цей додаток ще раз дає співачці наблизитися до її прихильників. Вочевидь, свої короткі відео вона знімає в перервах від головної роботи. Тренди в дівчини не зовсім виходять, а от контент побудований навколо музики гурту набагато цікавіший та природніший.
Alyona alyona ще одна співачка, яка увірвалася в TikTok. Реперка вражає свою аудиторію якістю контенту. Абсурдність відображена у відеоролики, це притаманно виконавиці. Alyona alyona бере участь у трендах та запускає власні флешмоби.
TikTok гурту Kazka- цікавий проект. Олександра Зарицька- солістка гурту, знімає відео з трендами, обіграє теми з власним колоритом. Час від часу до неї приєднуються Нікіта та Дмитро, що вказує на те, що це проект не однієї людині. А взагалі їхній акаунт щирий та цікавий своїм наповненням.
Надя Дорофєєва- королева TikTok. Вона найперша з зірок шоу-бізнесу увірвалася в цю платформу. Тут вона займається рекламою власної творчості, виконує ідеально тренди та бере участь у флешмобах. У відеороликах з'являється і її чоловік Дантес, який також має акаунт, але не розвиває його.
Можна говорити ще про багатьох зірок шоу-бізнесу, які використовують цей додаток та популяризують свою творчість. Це і Юрій Горбунов, Катерина Осадча, учасники та учасниці проекту "Голос країни". Адже це приносить ще більшу славу та піднімає на п'єдестал першості.
Через те, що TikTok є платформою безкоштовною і дистдистриб'ютори тиснуть на додаток, бо прагнуть отримати авторські права, наприкінці 2020 року хочуть ввести монетизацію музики або ж преміум-підписку. Зазначимо, планується створити промо сервіси для просування музики.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео