Харизма, талант, краса, врівноваженість: говоримо про актрису театру та кіно Наталю Сумську

Харизма, талант, краса, врівноваженість: говоримо про актрису театру та кіно Наталю Сумську
192600 ПЕРЕГЛЯДІВ

Вродлива, харизматична, артистична,виважена, врівноважена і сильна жінка. Народна артистка України, актриса театру і кіно, лауреат Шевченківської премії, телеведуча. Усе це про Наталію Сумську, одну з найяскравіших театральних зірок України. І хоча часто доводить чути уточнення, що це- сестра тієї самої улюбленої усіма Ольги Сумської. Але Наталя не менш знана, талановита й улюблена особистість української культури та мистецтва.
Народилася в селі Катюжанка, що на Київщині у сім'ї народних артистів України - В'ячеслава та Ганни Сумських. Майбутня артистка була неймовірно щаслива, що мала змогу жити в селі. Скажімо, теперішня вистава "Кайдашева сім'я" тримається за спогади з дитинства Сумської, які увійшли в її плоть і кров. Досі пригадує бабусин сніданок з печі, мазану хату під соломою. Вона допомагала в селі у всьому: готувала їжу, пасла череду, збирала солому, вигрібала картоплю. А ностальгічна мрія Сумської- та сама хата під соломою, про яку тепер розказують хіба що на сцені театру або кіно. А там було все так натурально, природно.
Сумська фактично росла в театрі, спостерігаючи за життям з-за кулісами, а вже в шість років сама вперше дебютувала на сцені. Коли її було 14 років, батьки поїхали на гастролі до Сибіру, а вона залишилася сама в Запоріжжі. І в цей час актриса ходила не на дискотеку чи якусь забаву, а щовечора бігала на вистави обласного оперного театру. Переглянувши всі репертуари, зрозуміла-сцена її покликання. Наталія Сумська відчувала зі сценою особливе возз'єднання, вона її вабила. А коли відкривалася завіса, то бачила там інший світ, у якому розчинялася. Навчалася в Київському державному інституті театрального мистецтва імені І. Карпенка-Карого. Вступаючи до вишу, батькам про це не сказала. І навіть коли під час вступних іспитів її запитали чи належить вона до акторської родини Сумських, відповіла "ні". А пояснила це тим, що хотіла досягнути того рівня, що й батьки, створити кар'єру сама, а потім зватися відповідно.
На початку творчого шляху та акторської кар'єри, Наталії випала доля зіграти знакову класичну роль -Наталку-Полтавку. Це й визначило її напрям в суспільстві. Вона усвідомила себе саме українською актрисою. Хоча, свого часу, ще в Союзі, Сумську запрошували й у Свердловськ, і в Петербург(тоді ще Ленінград), і в Москву. Але всюди її казали:"У вас слишком выраженные украинские черты лица. Вы именно украинская актриса ". Зараз Наталія кланяється в пояс людям, які так тоді визначили її шлях.

Також свого часу Наталя Сумська полюбилася глядачеві у ролі телеведучої програми "Ключовий момент". Це ток-шоу про історії простих людей, які втратили зв' язок із рідними, друзями тощо. Дуже емоційне шоу змушувало переживати глядачів телеекранів. В той час, як ведуча завжди мала слова розради й підтримки для учасників.
З приводу особистого життя, то Наталя Сумська та Анатолій Хостікоєв справді красива пара. У спільному шлюбі вони виховали двох дітей: доньку Дарину Мамай-Сумську від першого шлюбу актриси з оператором Ігорем Мамаєм та спільного сина В'ячеслава Хостікоєва. Наталя завжди була міцною опорою для чоловіка і підтримувала у всіх його починаннях. Хоч і зізнається актриса у їхньому повсякденному житті було місце й ревнощам.
З 1997 року і донині Наталя Сумська-актриса Національного академічного театру імені Івана Франка. І завжди на виставах за її участю-аншлаги. Також працює в театральній компанії "Бенюк і Хостікоєв", активно знімається в кіно і є членом Комітету Національної премії України імені Тараса Шевченка.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео