Стриптиз від Дар'ї Петрожицької та коронавірус в Олега Винника і Олени Шоптенко: чим запам'ятався 5 прямий ефір "Танці з зірками"

Стриптиз від Дар'ї Петрожицької та коронавірус в Олега Винника і Олени Шоптенко: чим запам'ятався 5 прямий ефір "Танці з зірками"
195374 ПЕРЕГЛЯДІВ

5 прямий ефір розважального шоу "Танці з зірками" відбувся 27 вересня. темою цього тижня стало світове кіно. Тож учасники готували для глядачів неперевершені номери, перевтілюючись в героїв мультфільмів чи кінофільмів. На паркеті вирувала радість, романтика, а також справжня боротьба за місце у шоу.
Зірковим суддею прямого ефіру був Монатік, а спеціальною гостею співачка Lida Lee. На балконі учасників шоу зустрічав Дмитро Танкович, який теж брав участь в попередніх прямих ефірах. Тож чим захопив 5 сезон "Танці з зірками 2020" читайте далі.
Арам Арзуманян і Тоня Руденко перевтілилися на героїв мультфільмів -Міккі та Мінні Маус. На паркеті учасники виконали цікаву постановку під ритми джайву. Водночас показавши, що повернулися у звичні для себе образи, хоча в 4 сезоні Арам Арзуманян довів, що може бути різним, пару вважали однією з найсильніших. Їхнє па судді оцінили двояко, тож учасники шоу почути, як критику, так і захоплення.
Тарас Цимбалюк та Яна Заєць показали чуттєвий номер побудований на фільмі "Титанік". Тарас намагався донести всі переживання, почуття ліричною румбою. Адже зізнався, що це улюблений фільм його мами. Парі вдалося втілити задумане завдяки емоціями та костюмам. Однак, суддям румба не сподобалася.
Санта Дімопулос та Максим Леонов перевтілилися в героїв мультфільму "Аладдін". За словами Санти, в дитинстві її порівнювали з принцесою Жасмін. Тож не дивно, що в цей вечір пара виконала танець із цього мультфільму. Санта Дімопулос та Максим Леонов виконали феєфеєричний ф'южн, який не вразив строгих суддів. Хоч Монатік похвалив учасників.
Найкращим виступом за 5 сезонів виявився танець Сергія Мельника та Адедіни Делі. Їхнє перевтілення вразило як суддів, так і глядачів. Головний холостяк переодягнувся в жінку.Пара станцювала фокстрот з "Мерилін Монро".
Найбільші бали за виступ набрали Юлія Саніна та Дмитро Жук. Співачка зазначила, що готова боротися за місце в шоу та не поступиться нікому. Учасники станцювали віденський вальс з фільму " Аватар". Юлія Саніна розповіла, що саме цей фільм надихав її в кар'єрі зірки. Тож і на паркету дівчина виклалася на всі 100. Суддям сподобався танець.
Наступними на паркет вийшли Дар'я Петрожицька та Ігор Гелуненко. Пара показала пристрасну румбу. Актриса розпочала виступ стриптизом та втілила в танці всю свою жіночність. Румба була побудована на фільмі "9 з половиною тижнів". Пристрасть була до вподоби не всім, Катерина Кухар та Влад Яма розкритикували танець.
Лисиця Аліса та Кот Базиліо з фільму " Пригоди Буратіно ", в які перевтілилися Надія Мейхер та Кирило Васюк, сподобалося всім. Співачка заявила, що здаватися не збирається і готова боротися в шоу. Гумористичний лінді-хоп учасники станцювали на відмінно.
Сергій Танчинець та Яна Цибульська перевтілилися, в героїв " Чіп і Дейл ". Запальний джайв судді розкритикували. Хоч і рокер Сергій намагався станцювати добре, та ще й з накладним животом. До речі, Танчинець взяв участь у шоу для своїх дітей.
У героїв фільму " Едвард Руки-ножиці" перевтілилися Позитив та Юлія Сахневич. Зворушуючий слоуфокс Катерина Кухар та Монатік похвалили, а от Григорію Чапкісу танець не сподобався. Інші учасники шоу "Танці з зірками" припускають, що в пари на проекті виникли почуття одне до одного. Хоча Позитив та Юлія Сахневич не коментують своїх відносин.
Ольга Фреймут та Ілля Падзина в 5 прямому ефірі виконали віденський вальс. "Щоденник Бріджит Джонс" показує успішність Фреймут. Завершивши танець, учасники подарували подарунки суддям, відзначивши певну самоіронію.
А от Олег Винник та Олена Шоптенко на паркет танцювального шоу не вийшли. Ведучі проекту повідомили, що учасники захворіли на коронавірус. Співак ледве тримається на ногах, в нього болять суглоби. А хореограф Олена Шоптенко має гірше самопочуття: висока температура та кашель. Нагадаємо, в 4 сезоні пара станцювала на концерті, Олега Вінника в Житомирі під пісню "Вовчиця".
В шоу "Танці з зірками" організатори внесли певні корективи. Відтак, учасники, які захворіли на коронавірус можуть один раз пропустити ефір. Якщо ж на наступний ефір пара не виходить на паркет або ж не виконує танець на якому безлюдному місці, вони автоматично вибувають з шоу.
Що ж чекає на учасників шоу " Танці з зірками", хто покине шоу та хто стане кращим, дивіться наступної неділі.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео