УКРАЇНА ІНФОРМ

МОЗ: можливе посилення карантину у разі перевищення інфікованих на коронавірус до 60%

МОЗ: можливе посилення карантину у разі перевищення інфікованих на коронавірус до 60%
187739 ПЕРЕГЛЯДІВ

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив, що в країні потрібно посилити карантин.
Так, очільник МОЗ розповів, що влада не буде зупиняти повністю країну, лише будуть введені жорсткіші обмеження. За словами Степанова, це дозволить зупинити ланцюг поширення коронавірусу в країні.Також він зазначив, що зараз використовують 372 апарати з майже 4 тисяч. Посилення карантину, за словами Максима Степанова, буде лише в разі перевищення інфікованих на коронавірусу або з підозрою на нього у 60%. Очільник МОЗ повідомив, що Україна повністю забезпечена апаратами штучного дихання для лікування коронавірусу.
Нагадаємо, з 5 жовтня в червоній зони залишився Тернопіль, а також віднесли сюди Канів Черкаської області. До помаранчевої зони віднесено 126 адміністративних одиниць, до жовтої- 274, а до зеленої- 215.

При цитуванні і використанні будь-яких матеріалів в Інтернеті відкриті для пошукових систем гіперпосилання не нижче першого абзацу на «ukraine-inform.com» — обов’язкові, крім того, цитування перекладів матеріалів іноземних ЗМІ можливе лише за умови гіперпосилання на сайт ukraine-inform.com та на сайт іноземного ЗМІ. Цитування і використання матеріалів у офлайн-медіа, мобільних додатках, SmartTV можливе лише з письмової згоди "ukraine-inform.com". Матеріали з позначкою «Реклама» або з дисклеймером: “Матеріал розміщено згідно з частиною 3 статті 9 Закону України “Про рекламу” № 270/96-ВР від 03.07.1996 та Закону України “Про медіа” № 2849-IX від 31.03.2023 та на підставі Договору/рахунка.

Суб’єкт у сфері онлайн-медіа; ідентифікатор медіа – R40-05955

Суб’єкт в сфері медіа, що здійснює мовлення без використання радіочастотного спектра – ідентифікатор медіа - R10-01993

Текст і зображення на цій сторінці опубліковано на умовах Creative Commons із зазначенням авторства 4.0 міжнародна.

Мої відео