Зірки бойкотують Dolce&Gabbana

Зірки бойкотують Dolce&Gabbana
79733 ПЕРЕГЛЯДІВ

Бренду Dolce&Gabbana оголосили бойкот. Світові знаменитості закликають не купувати одяг цієї компанії через некоректні висловлювання її засновників на адресу дітей, народжених в одностатевих шлюбах


Бренду Dolce&Gabbana оголосили бойкот. Світові знаменитості закликають не купувати одяг цієї компанії через некоректні висловлювання її засновників на адресу дітей, народжених в одностатевих шлюбах.
Всесвітньо відомі дизайнери Доменіко Дольче і Стефано Габбана висловилися некоректно по відношенню до дітей, які народжуються в одностатевих шлюбах за допомогою сурогатних матерів. Епатажні дизайнери назвали дітей, народжених шляхом штучного запліднення, синтетичними і висловили думку, що кожна дитина повинна мати справжніх батьків.
Проти такої думки виступили відомі зірки, зокрема Елтон Джон, який разом зі своїм чоловіком виховує двох синів, народжених сурогатною матір’ю. Сер Елтон не вважає своїх та інших дітей, народжених таким способом дітей синтетичними. Співак образився на такі слова дизайнерів і пообіцяв ніколи не вдягати їхній одяг. До Елтона Джона приєднався і Ріккі Мартін - батько двох дітей, народжених сурогатною матір’ю, який теж не так давно зізнався у власній нетрадиційній орієнтації. Досить агресивно до заяв дизайнерів поставилася Кортні Лав. Вона заявила про свою готовність позбутися всіх речей Dolce&Gabbana.
Сам Доменіко Дольче має нетрадиційну сексуальну орієнтацію, однак він виступає за те, щоб геї не мали дітей взагалі і не нівелювали поняття справжньої родини.

Мої відео